2737
2739
عنوان

زندگی با خانواده همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 51 پست
والا من 5 ساله به زور شوهرم اومدم طبقه پایینشون خداشاهده زندگیم زهرمار شده به ظاهر خوبن ها خودشونو ...

من مامانم اوایل ازدواجش با خانواده شوهر بوده دقیقا همینا رو میگه واقعا می ترسم 

من اخه با همسرم یک شهر زندگی نمی کنیم وناخوداگاه می ترسم همش دخالت کنن عروس اولم هستم 

هعی منم عروس اولم. فقط تنها حسنی ک دارم جرعت نمیکنن بهم چیزی بگن بابامه. از اون جرعت نمیکنن بهم تو بگن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هر کدوم معایب و محاسنی داره اگه بری دور بشی تو اون خونه همسرت میره سر کار تنهایی مشکلی نداری؟ تو با ...

من مادرشوهرم حوصله نداره بعید می دونم بخاد بیاد . واینکه با اینکه هنوز تو عقدیم اصلا بهشون رو نمیدم خیلی سنگین برخورد می کنم 

2740
چی بگم گلم. تصمیم با خودته انشالله که هرچی خیره برات پیش بیاد

من سفت وسخت واستادم که مشترک زندگی نمی کنم خونه خارج شهرم نمیام 😑اخه واقعا خیلی دوره از شهر اذبت میشم ومیگم بفروشیدش خونه داخل شهر بخرین بازم همسرم مخالفت می کنه 😑

من مادرشوهرم حوصله نداره بعید می دونم بخاد بیاد . واینکه با اینکه هنوز تو عقدیم اصلا بهشون رو نمیدم ...

خب خوبه دیگ. هروقتم بیرون رفتی یا کاری کردی ازت سوال کردن فقط بگو کار داشتم یا رفتم چرخی بزنم همه چیزو نگو

من سفت وسخت واستادم که مشترک زندگی نمی کنم خونه خارج شهرم نمیام 😑اخه واقعا خیلی دوره از شهر اذبت می ...

بلاخره شوهرت مجبور میشه راضی بشه

سعی کن متقاعدش کنی با زبون خوش

بخدا زندگی کردن با اونا مکافاته 

هیچیت مال خودت نیست انتظارات ازت زیاده

از اول همچیو درست پیش ببر،دعوا نکن،باسیاست باش و باارامش،حرف خودتو به کرسی بنشون

من جلو خانواده شوهرم حرفی نمی زنم از طریق همسرم حرفمو میگم ینی تو گوش شوهرم میخونم شوهرم به اونا میگه ... این حرفا هم رد وبدل شده بین من وشوهرمه ... ولی خب الان تو عقدیم از رفتن وزندگی با خانواده شوهر همچنین خونه دور از شهر واقعا بیزارم 

بلاخره شوهرت مجبور میشه راضی بشه سعی کن متقاعدش کنی با زبون خوش بخدا زندگی کردن با اونا مکافاته&nb ...

دعا کنید بتونم راضیش کنم . مشکل اینه خانواده هزار رنگه من شوهرمم راضی کنم باز پرش می کنن باز همون اشو همون کاسه 

دعا کنید بتونم راضیش کنم . مشکل اینه خانواده هزار رنگه من شوهرمم راضی کنم باز پرش می کنن باز همون اش ...

بیین الان نتونی کاری کنی بعد عروسی دیگه کاری ازت بر نمیاد. با زبون خوش حرفای قشنگ قانعش کن. یکم یخته و زمان میبره ولی کوتاه نیا. واسش کادو بگیر چه میدونم مثال بزن بگو فلانی و فلانی نزدیکن و تو یه ساختمونن ببین چه مشکلاتی دارن. بگو دوست دارم و نمیخوام بین منو تو یا منو خانوادت نارحتی پیش بیاد

امیدوارم موفق باشی. ولی کوتاه نیا

من مادرشوهرم حوصله نداره بعید می دونم بخاد بیاد . واینکه با اینکه هنوز تو عقدیم اصلا بهشون رو نمیدم ...

خودت هم شناخت بهتری رو اونا داری هم محل و موقعیت و امکانات اون مکان رو بهتر میدونی ولی برای تربیت بچه ها کلا یک تربیتی بودن خیلی بهتره

مرا هزار امید است و هر هزار تویی...
2706