2733
2739
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
اصفهان فقط تلویزیون با داماد هست ،ی فرش و یدست رختخواب و ی سماور و یدست ارکوپال 

سماور و ارکوپال چی میگه این وسط😐

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
خواهرم با شوهرش توافق کردن که نداشته باشن.مبل وتلویزیون دوست نداشتن

عه تی وی هم نداره؟

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا ما عربیم دختر فقط یه سری وسایل جزیی میبره ک کاملا هم ب دلخواه هستش مثلا یه سری ظر ف و ظروف و یا ...

انا هم عربیه..

حبیت اعرس اویا عجمی واید احب... مدری لیش..

بس هسه شفت اشیاخظن صرت ناراحه..

لاخر عمری ما اگدر اخظ عجمی🚶‍♀️💔

2740

اینم بگم ک همینجور ک تو اصفهان جهیزیه زیااااد میدن

مهریه رو هم زیاد میگیرن😐

مثلا من الان مهریه ام: سکه، طلا، پول و خونه اس

حالا اون متفرقه ها رو نگفتم دیگ مثل گل و سفر و اینا

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
علنا ماهم همه چیز با دختره، آخه یه تخت و یه تلویزیون چیه مگه ک پسر زحمتتتت میکشه و میگیره😐😂

خب همونم بیست میلیونه که ما میگیریم نه داماد🤕

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️