2737
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390813 بازدید | 917 پست
یخچال و تلوزیون و نصف تعداد فرشا و کولر هم باداماده.امیدوارم بشه

ان شاء الله

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
بابای من هم همینه  ولی میدونم برای خرید جهاز مشکل نداره مشکل اصلیش تو انتخاب های منه چون از نظ ...

شما ترک هستید بیشتر ترکا این عقاید و دارن

بابام برای داداشم سنگ تموم گذاشت خونه و ماشین و مغازه همه رو زد بنامش بیشتر  جهاز عروسو بابام داد یه عقدو عروسی برای داداشم گرفت که تو شهرمون تک بود

ولی برای دختراش هیچ کاری نکرد همیشه به این فکر میکنه چرا به داماد پول بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم با شوهرش توافق کردن که نداشته باشن.مبل وتلویزیون دوست نداشتن

حالا مبل یه چیزی ولی واقعا نمیشه که تلوزیون نداشت  

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731

خواهش میکنم نفریی یه صلوات بفرستید لطفا برای حاجت روا شدنم 😭🙏😔

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭
خواهرم با شوهرش توافق کردن که نداشته باشن.مبل وتلویزیون دوست نداشتن

مگ بدون تلوزیون میشه ادم دیونه میشه تو خونه 

مهمانداری هواپیما خوندم و عاشق رشتم بودم😍کلاس گیتار میرم😍 عاشق زندگیمم خدارو شکر میکنم ک بهترین زندگی و بهترین خانواده خدا بهم داده
2740
مرسی عزیزم تازه این بگم از ۲۰ سالگی کار کردم پولم دادم خانوادم گفتن موقع جهاز پس میدیم با شوهرم دوست ...

خدایا شکرت

خب با اینا خودت میخری دیگه چه نیازی هست بدی به یکی دیگه تا بهت جهاز بدن

بهونه اورده کسی که بخواد یه کاری رو انجام بده انجام میده

ولی چه میشه کرد

ان شاءالله خوشبخت بشی گلم

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
خب همونم بیست میلیونه که ما میگیریم نه داماد🤕

در قبال بقیه چیزایی ک عروس میگیره هیچی نیس😂وگرنه ک ب تنهایی زیاده

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

[QUOTE=224453125]ما سنندجیم جهیزیه نمی‌بریم گفتم شاید با داماد باشه خانم محترم[/

پس دختر عروس وخانوادش چی میکنن؟یعنی چی

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
2706