2733
2734
عنوان

بدوییین جاهاز خواهرم+یاعالمه عکسسسسس

| مشاهده متن کامل بحث + 390814 بازدید | 917 پست
منم اصفهانم ولی همه رو دختر میگیره😑

علنا ماهم همه چیز با دختره، آخه یه تخت و یه تلویزیون چیه مگه ک پسر زحمتتتت میکشه و میگیره😐😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آهان ببخشید راستی یادم رفت چرا داماد زحمت میکشه یه دونه فرش میگیره😂😂😂 البته باید بگما پسرها حتماا ...

اره از ما حتما باید خونه داشته باشه 

رسم دیگه ی دونه فرش بیاره 

ما خودمون فرش می‌دیم 

گفتم فراموشم مکن گفتی تو در یادی مگر؟! /تیکر بدنیا آمدن خواهرزادم
2731
آهان ببخشید راستی یادم رفت چرا داماد زحمت میکشه یه دونه فرش میگیره😂😂😂 البته باید بگما پسرها حتماا ...

ی تلویزیون و ی سری رختخواب و ی سری ظرف و ی فرش میگیره داماد اونم واسه اینه اگه خواستن طلاق بگیرن توخونه بدون وسیله نباشه ی فرش پهن کنه واسه خودش ی سری رختخواب بذاره روفرش تلویزیون را روشن کنه و تو همون ۴تا بشقابی ک رسمه بخره میوه و غذا بخوره 😆

از دردسخن گفتن و از دردشنیدن باادم بی درد، ندانی که چه دردیست😔 ازته دلت برای همه منتظرها و من دعاکن  مرسی دوستم...
پذیراییش گذاشتم دیگه مبل نداشتن

عه چه حیف 

من جای  خواهرت بودم یخچالمو ساده‌تر می‌گرفتم کمد اینا نمیگرفتم 

یکم پول میذاشتم روش مبل هم می‌گرفتم 

خونه با مبل قشنگه 

بازم مبارکش باشه دست خانوادت درد نکنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
اتفاقا اصفهان همه چیز باعروسه😑

ما ک تو فامیلمون رسمه داماد تلویزیون، تخت و یدونه فرش بگیره

بقیش باعروس

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

ان شاءالله به سلامتی استفاده کنه

عزیزم ناراحت نشی 

این فقط نظر منه

به نظرم چیدمانش زیادخوب نبود

بعد یه چیزهایی رو که بهتر بود نگیرید رو گرفتید

ویه چیزهایی رو که بهتر بود بگیرید نگرفتید

ولی در کل خوب بود

خودت برای ظهورت دعا کن وبرگرد*دعای من به خودم هم نمی کند اثری*یگانه منتقم خون کربلا برگرد
ان شاءالله خوشبخت بشی گلم وبه زودی وسایلت  رو تکمیل کنی

مرسی عزیزم تازه این بگم از ۲۰ سالگی کار کردم پولم دادم خانوادم گفتن موقع جهاز پس میدیم با شوهرم دوست بودم میخواست بیاد خواستگاری گفتن مبل خوب نیست نه تا عوض نکردیم نیان اون موقع ۸ تومن پول مبل و میز تلویزیون شد که نصفه بیشترش من دادم بعد الان خونم مبل نداره مامانم هی گیر میده اون روز گفتم مامان تو این همه گیر میدی یه بار گفتم جهاز ندادی گفت تو وام ازدواج و کارت حقوق میدادی به ما مام جهاز میدادیم 

مراسم قواله برون مراسمیه که دوماد خونه به نام عروس میکنه

خونه که بنام عروس نمیکنن ولی یه مراسمی میگیرن قبل عقد خانواده ها مهریه تعیین میکنن مینویسن برا عقد و محضر آماده باشه....

سکه رو چهارصد پونصدتاس... اگه کمتر باشه مثلا سه دونگ خونه رو مهر میکنن

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2706