2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون تو دعوا یا تو ......بهتون حرف بد بزنه چه واکنشی دارین

| مشاهده متن کامل بحث + 4360 بازدید | 160 پست
وقتی عصبانی هستین ادامه ندید حرفتون رو کنار بکشید وقتی اروم شدید راجع به مشکلتون حرف بزنید،18ساله زن ...

همه آدما مثل هم نیستن. درسته سکوت بهتره 

ولی اگه سکوتی باشه که بعدشم نتونی درمورد اون مشکل صحبت کنی ب چه درد میخوره 

کاش همه آدما رو میشد با منطق جلو برد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه سری فحش میدن شوهر اون دیگه از اون ور بوم افتاده دعای خیر می‌کنه😂

آره میگفت به سرش میزنه زنگ بزنه تشکر کنه😂😂اونم ناراحت بود مثل اسی 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
اره

بسشعوره دیگه چرا حالشو نمیگیری 

یه سری از این مذهبی نماها به درجه ای از عرفان رسیدن که فکر میکنن خدا میشن بعضی وقتا 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)
همه آدما مثل هم نیستن. درسته سکوت بهتره  ولی اگه سکوتی باشه که بعدشم نتونی درمورد اون مشکل صحب ...

درسته   

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
چیکار کرده بود مگه 

میخواسته لباسشو عوض کنه اسی بهش گفته خو عوض کن گفته مگه مثل توام جلو همه راحت باشم 

عجب صبری دارد این گربهء نفرین شدهء کره زمین💔به امید جهانی بدون جنگ پر از صلح و آرامش 🏳️ (♥️🧿🦋خدایا ممنونتم که همچین معجزه ای👼🏻 🤰🏼برای من رقم زدی،این حس خوب سهم من هم شد 👩🏼‍🍼🦋🧿 ♥️)

شوهر منم‌همینه کثافت ولی منم فحش میدم بهش 

پسر قشنگم دختر نازم بی صبرانه منتظرتونم❤❤ من ریخته ام در رگ تو شیره جان هی چرخ بزن در من و دل را بتکان این هم نفسی عجب صفایی دارد در پیکر من ۳ قلب دارد ضربان🧡🧡🧡
2706