2737
2734
عنوان

چرا بعضی ادم ها تو همه کاراشون همیشه گره هست

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 91 پست
عزیزم   اگه برای رزق هست نباید ربی گفته بشه در غیر این صورت حتما باید گفته بشه

ببخشید اینقدر می‌پرسم. این ریزه کاری‌ای که گفتی مستنده؟ کی گفته به شما؟

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی سراغ ندارین ؟

خب بنده خدا نوشته که برادرتون شرایطشون چیه. اخه نه سن و سالشون را کسی میدونه نه شغلشون نه شهر. مورد رو هوا معرفی کنیم. بنظرم همون دور بر خودتون بگردید بهتره ان شاءالله یکی که بهشون بخوره پیدا بشه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2731
کسی سراغ ندارین ؟

نه...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2738
نمیدونم فقط می‌دونم تو سخترین لحظات زندگی وبدترین گره ها استغفار نجاتم داد

بله درسته حدیثم داریم راجبش

به کوچکی گناه نگاه نکن ؛بنگر چه کسی را نافرمانی میکنی...حسبی الله ونعم الوکیل...
اسفند هرروز صبح شیطان رو از  خونه دور می‌کنه و حتی از خونه. همسایه که شما اسفند کردی تاثیر داره ...

یاد خودم انداختی 

یک بار از ته دل و از سر استیصال گفتم خدایا من تعبیر و تفسیر بلد نیستم خییییلی واضح بگو چکار کنم .آیه ای که میگه ملئکه صلوات میفرستد تو هم صلوات بفرست اومد .سوره احزاب بود

قابل توجه دارندگان مغازه سوپرمارکت در تهران.              مربای سنتی کنجد سیاه اگر خواستید در خدمتم               
کاش این چشم ها ازم برداشته میشد دلم از این میسوزه زندکیم پرمشکله ولی همچنان سر زبون یک عده ادم نفهم ...

منم اینطورم ،کوچکترین کارم پر از گره س ،یه پرونده بسیج داشتم تو دبیرستان ،۲ ماهه دنبالشم ،کارتشو دارم مدارکو دارم اسمم هیچ جا ثبت نشده

با احتیاط کامنت بزاریم🌸دل نشکنیم ،وقتی نظری نداری یا نمیدونی مشکل استارتر چطور حل میشه براش دعا کن ؛اما بدون فکر و الکی کامنت نزار ، اگر دیدین منم جایی بد راهنمایی کردم لطفا مودبانه بگین ،ممنونم 
منم اینطورم ،کوچکترین کارم پر از گره س ،یه پرونده بسیج داشتم تو دبیرستان ،۲ ماهه دنبالشم ،کارتشو دار ...

وای منم مثل شمام یامدارکم بین بقیه گم میشه یا فقط برای من ارسالرنمیکنن فکر میکنن ارسال شده انقدر این چیزا برام اتفاق افتاده که نگو تاپیکامو نگاه کن

بله درسته

درخواست دوستی من قبول کنید

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2706