2733
2734

و هر چیزی را به سختی بدست میارند اما بعضیا برعکس همه چی مثل آب خوردنه واسشون

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

نمی‌دونم والا... فهمیدی لایک کن بیام بخونم. شاید یکی از گره های ماهم باز شد.

امضای خدا، پای آرزوهاتون انشالله❤️مهربون باشیم ، بعضی وقتا خیلی زود روزی میرسه که دیگه عزیزهامون پیشمون نیست تا بهشون محبت کنیم🌹خدایا به خاطر داشتنت شکر🍃🍃🍃
بنظر من بعضیا نون ذاتشونو میخورن . بخاطر اینکه خیرشون به خیلیا میرسه  کارشون هم زود راه می افت ...

از کجا میدونید ذات مثلا من چطوره؟اتفاقا ادم دل رحم و دلسوزیم و یاد ندارم به کسی ظلمی کرده باشم بر عکس دیدم ادمی بود بد و واقعا ظالم اما هر روز در جدیدی از دنیا به روش باز میشه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
نمیدونم فقط می‌دونم تو سخترین لحظات زندگی وبدترین گره ها استغفار نجاتم داد

روزی چندتا استغفار میگفتین؟من از بس هر کاریم گره تو گره میشه زجر کش شدم دیگه بخدا. خودم حس میکنم چشم تو کارم زیاده و مدام سر زبونها هستم

2738
.... قسمت و تقدیر 👀🙄

اخه میگن تقدیر را خود ادم میسازه

از کجا میدونید ذات مثلا من چطوره؟اتفاقا ادم دل رحم و دلسوزیم و یاد ندارم به کسی ظلمی کرده باشم بر عک ...

عزیزم جمله ام رو دقت کن  گفتم #بعضی ها

همه رو نگفتم 

و من در مورد شما عزیزم قضاوت بد نکردم.😘😘😘

خودمم خیلی وقتا گره می افته تو کارم با اینکه مثل شما اهل ظلم کردن به کسی نیستم‌.

شاید امتحانه یا هرچی.

یه حدیث از یکی از معصومین خوندم که میگفت اگر دیدی مدام گناه میکنی و نعمت برات فرستاده میشه باید بترسی(دقیقا جمله بندی حدیث رو یادم نیست)

اونایی که ظلم میکنن و مدام خوشن مطمئن باش یا ظاهریه یا موقتیه 

.
روزی چندتا استغفار میگفتین؟من از بس هر کاریم گره تو گره میشه زجر کش شدم دیگه بخدا. خودم حس میکنم چشم ...

هروز اسفند کن  صدقه شده پانصد بزار کنار روزی هزار بار یک تسبیح دارم استفار میکنم تو نمیدونی چقدر خدا نجاتم داد 

هروز اسفند کن  صدقه شده پانصد بزار کنار روزی هزار بار یک تسبیح دارم استفار میکنم تو نمیدونی چقد ...

میتونید تعریف کنید جریان چی بود؟البته من استغفار را مدام دارم ولی اسفند نه

راست میگن استغفار رو زیاد بگو هر چقد میتونی  و هر روز صدقه رد کن برا چشم بد

کاش این چشم ها ازم برداشته میشد دلم از این میسوزه زندکیم پرمشکله ولی همچنان سر زبون یک عده ادم نفهم هستم و انرژی منفی اشون گرفتارم کرده

2706