2733
2739
عنوان

مشهديااااااااااا اسم چنتا از بهترين رستوراناي مشهد بگين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 96 پست

جاغرق وشاندیز وطرقبه اب وهوای خوبی داره باع وکیل اباد پارک ملت برای شهربازی.. موج های ابی ..موج های خروشان..حرم وامامزاده ها مث یاسروناصر بازارا قیمت مناسب میخای یا کیفیت خوب وگرون؟

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چلوگوشت حاج حسن عالیه  ، ماهیچه پسران کریم عالیه ، ماهیچه ارم شاندیز عالیه ،  رستوران ملل شاندیز ، رستوران کافه استوری خیابون وکیل آباد فضاش خیلی باحاله

رستوران درویش ، رستوران باغ زیتون سجاد ، رستوران  تشریفات  عالیه ولی گرون ، رستوران سدروس هم خوبه

2728
جاغرق وشاندیز وطرقبه اب وهوای خوبی داره باع وکیل اباد پارک ملت برای شهربازی.. موج های ابی ..موج های ...

خريدام ك هميشه از راهنمايي و سجاد و ازاد شهره الان فقط رستوران خوب ميخوام چون قراره دو سه روز واسه كاري بيايم مشهد 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
چرااونجانباشه؟برآب وهواش میرن همه اونور

اونجاهارو رفتم گلم الان دو سه روزه واسه كاري ميايم مشهد ميخوام فقط داخل مشهد چنتا رستوران خوب معرفي كنين بهم 

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
2740
خوبه گلم مشهد خیلی خوبه واس اینکه مشهدی ام نمیگما😂

مشهد خوب که نه عالیهههههههه😍خوشبحالت که همچین جای محشری زندگی میکنی منکه😑😪

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
داخل شهر هم سنتي بگو هم فست فود فقط بهتريناشو بگو.رستوران اميد دو هفته پيش رفتم عالي بود

سنتی: رضایی، پسران کریم، نارمک،مزه طوری. 

فست فود: توکا، پای. 

البته شاید خیلی جاهای بهتری هم باشه که من نرفتم.

سمت شاندیز اگر بتونی بری رستوران‌هاش خیلی بهترن. البته غذاش با داخل شهر در یک سطحه، فضای بهتری داره. 

حالا شاندیز هم تو ذهنت باشه: مهرسانا، سدروس. 

خريدام ك هميشه از راهنمايي و سجاد و ازاد شهره الان فقط رستوران خوب ميخوام چون قراره دو سه روز واسه ك ...

آره جای خوبی میری واس خرید فقط برو خیابون فرهاد مزوناش خیلی عالیه رستوران زیاده هرکدومو دوس داری برو خخخ هرجاشلوغ تر بود همونو رو تومشهد صفه واسه اینجور  رستورانا دیر برین غذاتمومه جمعه هاام ک الان غداتمومه دیگه

چلوگوشت حاج حسن عالیه  ، ماهیچه پسران کریم عالیه ، ماهیچه ارم شاندیز عالیه ،  رستوران ملل ...

وااااااي دمت گرم همشو گفتي ممنون🙏🙏🙏🙏چنتا ازينايي ك گفتي رو يكي دو بارم رفتم عالي بوده 

چلوگوشت حاج حسن عالیه  ، ماهیچه پسران کریم عالیه ، ماهیچه ارم شاندیز عالیه ،  رستوران ملل ...

تشریفات زیاد خوب نیس بنطرم ب نسبت قیمت 

2706