2733
2734
عنوان

مشهديااااااااااا اسم چنتا از بهترين رستوراناي مشهد بگين لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 96 پست
کباب امید ، فست فودی هم  دالیز ، کندو ، پیتزا پیتزا    لیالی لبنان خیابان شیرازی  ...

اين رستوران اميد دو هفته پيش رفتم واقعا عالي بود

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره جای خوبی میری واس خرید فقط برو خیابون فرهاد مزوناش خیلی عالیه رستوران زیاده هرکدومو دوس داری برو ...

والا مشهد ك هميشه همه رستوراناش شلوغه😂😂😂😂😂

تو را به جاي همه ي روزگاراني ك نميزيسته ام دوست ميدارم...در ميان تمام نداشتن ها دوستت دارم
قزوینم خیلی خوبه خخخ  میتونی کیفت افتاد برداری؟😂😂😂

اره میتونم😁😎

ولی خدایی این طوری که اسمش در رفته نیست من نمیدونم چرا به این معروفه😯😂

60%جمعیتش خیلی مغرور و خودخواه و بدبینن

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
2731
اینو یادم رفت حیفم اومد نگم  رستوران احسان خیابان احمد آباد مشهد  هم خیلی کیفیت خوبی داره& ...

ممنون عزيزم 🌺🌺🌺🌺🌺

اره میتونم😁😎 ولی خدایی این طوری که اسمش در رفته نیست من نمیدونم چرا به این معروفه😯😂 60%جمعیتش ...

چ جالب آره خب جوک زیاد ازش ساختن 

وزن اولیه ۷۵ وزن فعلی ۶۷  قد ۱۷۰ 💜درمن چه میگذرد وقتی جهان درگذراست ✌💜
اره میتونم😁😎 ولی خدایی این طوری که اسمش در رفته نیست من نمیدونم چرا به این معروفه😯😂 60%جمعیتش ...

دختر تواون زمان ک رژیم میگرفتی پریودات نامنظم ودردناک شده بود؟؟

من وحشتناک درددارم راه حلی داری؟

2740
دختر تواون زمان ک رژیم میگرفتی پریودات نامنظم ودردناک شده بود؟؟ من وحشتناک درددارم راه حلی داری؟

من کلا درد پریودی زیاد تجربه نمیکنم🙄و به جز این ماه که 8روز تاخیر دارم و دارم سکته میکنم کلا نامنظم تجربه نکردم😞

ولی من همیشه 3روز اول دمنوش پونه میخورم شکمم با یه شال گرم میبندم شاید همین باعث میشه درد نداشته باشم

(( پنهان اگرچه داری چون من هزار مونس/من جز تو کس ندارم پنهان و آشکارا))  !✨💜
من کلا درد پریودی زیاد تجربه نمیکنم🙄و به جز این ماه که 8روز تاخیر دارم و دارم سکته میکنم کلا نامنظم ...

آخ اخ گفتی من همیشه منطم بود اینبار ۶ روزتاخیر داشت ک تاپیک میزدم شاید حاملم بلاخره شدم ولی باچه درد عجیبی 

اره تاثیر داره عالیه

چلوگوشت حاج حسن عالیه  ، ماهیچه پسران کریم عالیه ، ماهیچه ارم شاندیز عالیه ،  رستوران ملل ...

کل حقوقتون به رستورانا خرج کردی شکمو   شوخی کردم عزیزم ...نوش جون ....منم عاشق رستورانا ....با اینکه دستپختم فوق بیسته 

2706