2737
2734
عنوان

هيچ وقت اسمى كه بقيه براى بچه اشون انتخاب كردن و مسخره نكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 113 پست

من اسم پسرم ارمیا گذاشتم همع گفتن دخترونه س ‌‌وهر کی ی چیزی گفت ولی چون عاشق این اسم یودن برام مهم نبود ولی الان ک بزرگ شده خیلی ناراحت میگه اسمم دخترونه س .ایرانی نیست خیلی عذاب وجدان گرفتم  

اخ گفتی. من جوری شده بود که حالم بهم میخورد از رفتن به خونه فامیلای مامانم همش میگفتن اه حسام چیه دی ...

واى دقيقا مث مامانم اينا

ميگن بايد اسم ائمه تو خونه ات باشه و بركت داره و فلان و اينا

بابام ديگه اين اخريا ميگفت اگر اسمش مذهبى نباشه من اصن صداش نميكنم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی من اگه یروزی خاسم اسم بزارم برا بچم یه اسم میزارم هیچ راه مسخره شدن نداشته باشه🙄

هر اسمى بذارى اگر اطرافيان مشكلى داشته باشن ميخره ميكنن

مشكل از شعور اوناست نه اسم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
اشتباه از شماست که برنامه های زندگیتو میشینی به بقیه میگی.. از الانم هر بار ازت پرسیدن چی میخوای اسم ...

اره واقعا تجربه شد برام

2731
هر اسمی بزاری ی چی میگن بخدا من هر اسمی میگفتم ی مسخره بازی توش در میاوردن  اخرم اونی ک دوست د ...

دقيقا هر اسمى باشه اونيكه شعور نداره مسخره ميكنه اصن گيرم اسم زشت مهم اينه انتخاب اون شخصه و اگه توش ترديد داشت ميپرسيد .وقتى مياد جمله خبرى ميگه يعنى اطمينان داره كه اين اسم و دوست داره بايد به انتخابش احترام گذاشت

بشقاب دیوارکوب دلبر و جذاب😻💥

برای تمام مناسبتها🎁🎊

نصف قیمت بازار🙀🏃

به پستام سر بزن👈💜

ولنتاین نزدیکه😻💖

فقط ۵۰ تومن 😍

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand
خیلی قشنگه پشیمون نشو

نه ديگه عمرا پشيمون شم واقعا دوسش دارم

2740
دقیقا موافقم. منم یه بار تو جمع گفتم میخوام اسم پسرمو بذارم ایلیا زنداییم گفت واااای از این اسم ...

خيلى اسم قشنگيه ايليا

بعضيا شايد فكر نميكنن دل ادم بشكنه

اونجوری بایدبزاری هرکی هرچی دوست داشت صداش بزنه

نه دیگه 

بنظرمه این یه دینه گردن پدر مادر یه اسم خوب برای بچه بزارن فردایی اون بچه شاکی نباشه ازشون

اینقد منو با یه کاربر دیگه اشتباه نگیرید  
من اسم پسرم ارمیا گذاشتم همع گفتن دخترونه س ‌‌وهر کی ی چیزی گفت ولی چون عاشق این اسم یودن برام مهم ن ...

من فقط برای پسر شنیدم 

اتفاقا خیلی هم زیاده

همکلاسی های پسرم

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
من خواهرشوهرم دو تا پسر داره بعد غیر مستقیم میگه من اسم آرشام خوشم میاد که مثلا من گوش بدم بذارم&nbs ...

مادرشوهر منم همش از همين ترفند استفاده ميكرد ولى من گوش ندادم

نه دیگه  بنظرمه این یه دینه گردن پدر مادر یه اسم خوب برای بچه بزارن فردایی اون بچه شاکی نباشه ...

اسم دخترمن رزا هست نه بدمعنیه نه بدآهنگ معنیش گل رز خب این بنظرم مناسبه برای یه دختر ولی خب بازم افرادبی شعورهستن تعدادی

میگذره....ولی ردش میمونه
2706