2733
2739
عنوان

هيچ وقت اسمى كه بقيه براى بچه اشون انتخاب كردن و مسخره نكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 113 پست

آره واقعا 

خیلی زشته 

من بچه بودم خیلی مسخره میکرون بیشرفا 

اسم به این قشنگی دارم 

الان اگه کسی شکر اضافی بخوره چنان کاری میکنم که دیگه نتونه حرف بزنه 

نمیتونم بگم اسممو نپرسین لطفا 

یا مثلا اسمایی که معنی شونو نمیدونیم و‌مسخره میکنیم 

مثلا همین غضنفر لقب امیرالمؤمنینه معنی شم میشه شجاع فک کنم 

یا خیلی اسمای مذهبی دیگه که تو همین سایت دیدم مسخره شون میکنن 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظر هیچکس اهمیت نده

تو مادر اون بچه ای خودت واسش تصمیم بگیر و اجازه دخالت به کسی نده

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
2728
اخه چرا باید تواین دوره کسی اسم بچشو بذاره غضنفر ؟.؟؟؟؟؟؟؟

نمیگم کسی بذاره غضنفر 

ولی مسخره کردنش همچین انسانی و درست نیست 

بعدم برای ما شاید یه طوری باشه ولی عرب ها میزارن چون یه اسم عربیه و معنیشو میدونن 

در کل فقط اسم غضنفر رو نگفتم کلا اسم هایی رو میگم که معنی قشنگی دارن و ما نمیدونیم و فقط بخاطر جو رسانه ای و جوک هایی که می‌شنویم و مدل تلفظشون مسخره میکنیم 

سیروان هم خیلی قشنگه عزیزم  یه ابهت خاصی داره  معنیش چی میشه ؟؟؟؟

در زبان كردى به معنى زيبا نام رودى در استان كردستان

استوار و محكم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2740

من گفتم اسم دخترمو میخوام بزارم آیه مادرشوهرم (اصن بنده خدا شوهرمو دنیا نیاورده و بعد فوت مادرشوهرم همسرم پدرش شده😁( برگشت گفت چشم دنیا رو کور میکنن با این اسم انتخاب کردناشون! به شوخی و خنده گزروندم😁😁😁بابا بیخیااااال مهم منم که هر چی بقیه بگن صاحاب اختیار بچمم

پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی.....