2703
2553

امشب رفتم خونه پدر همسرم بهشون گفتم ما ميخوايم اسم پسرمونو بذاريم " سيروان "

هنوز جمله ى ما تموم نشده بود كه هر دوشون روشونو ترش كردن و شروع كردن به گفتن اينكه اه اين ديگه چ اسميه؟ يه اسم سنگين رنگين بذارين واسه بچه اتون

پدرشوهرم به همون حالتى كه جناب خان ميگه رامبد؟!!!

همونجورى برگشت گفت سيروان؟!!!!!

بعد خنديد گفت باباجان يه اسم خوب ميذاشتيد   اين چيه؟!!!

واقعا خيلى دلم شكست. ولى خب ادم اسم بچه اشو حق داره كه خودش انتخاب كنه و اصلا هم لزومى نداره به كسى جواب پس بده كه چرا اين اسم

امشب به خودم گفتم حتى اگه همه عالم و ادم بگن بده من با صداى بلند اسم بچه امو همه جا ميگم اصن هم برام مهم نيس كه ميگن بده من اين اسم و دوست دارم

اميدوارم خودشم به دنيا اومد دوست داشته باشه

ولى كاشكى ادما ياد ميگرفتن تا وقتى كسى ازشون نظر نپرسيده نظر منفى اشونو نگن 

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

سیروان قشنگه که

ولی تاپیک آخرم ... :/

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من گفتم میخام بذاریم رهام مادرشوهرم گفت روباه خندید  گفت روباه صداش نکنن تو دلم گفتم تو نگی هیچ کس نمیگه ‌‌‌‌‌‌‌‌‌توقع داره اسم عربی بذارم

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش
2714

اشتباهت اونجایی بود که رفتی اعلام کردی 

لزومی نداره بدونن 

ما حاملگی رو وقتی شکم مشخص بشه به بقیه میگن اسم و جنسیتم که هرچی دیرتر بهتر😂😂

اگه اهل چهاردونگه(حالا همون چهاردانگه استان تهران)ای یا کسی که اونجا زندگی میکنه میشناسی بهم پیام بده💙😘

اصلا نگید ب کسی ک چی میخایین بزارین

در ساحل ماسه ای با خدا قدم میزدم به پشت سرم نگاه کردم جاهایی که از خوشی ها حرف زده بودیم جای دو رد پا بود،و جاهایی که از سختی ها حرف زده بودیم جای یک رد پا بود.به خدا گفتم تو سختی ها کنارم نبودی؟..گفت آن رد پایی که میبینی من هستم ، تورا در سختی ها به دوش میکشیدم..❤️مهربان خدای من❤️
سیروان قشنگه که ولی تاپیک آخرم ... :/

يعنى ممكنه بچه منم انگشت نما بشه؟🤔

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

اخ گفتی. من جوری شده بود که حالم بهم میخورد از رفتن به خونه فامیلای مامانم همش میگفتن اه حسام چیه دیگه حتما باید استم امام باشه و اینا خیلی دوران بدی بود و واقعا اذیت شدمالانم گذاشتیم کیان همچنان دارن ادامه میدن که باید میزاشتی علی😑😑

پودر کیک و پنکیک مخصوص کودک تولید میکنم کاملا ارگانیک و تازه بدون مواد نگهدارنده.با سویق درست میکنم و خیلی خوشمزه و مقوی هستن. اگه میخواید بچه هایی سالم و قوی داشته باشید بهم پیام بدید. 

اشتباه از شماست که برنامه های زندگیتو میشینی به بقیه میگی.. از الانم هر بار ازت پرسیدن چی میخوای اسمشو بزاری بگو هنوز قطعی تصمیم نگرفتیم. بپیچون تا لحظه آخر... بعد از بدنیا اومدن بچه ات همون لحظه بگو اسمشو... 

2706