2737
2739
عنوان

هيچ وقت اسمى كه بقيه براى بچه اشون انتخاب كردن و مسخره نكنيد

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 113 پست

هر اسمی بزاری ی چی میگن بخدا من هر اسمی میگفتم ی مسخره بازی توش در میاوردن 

اخرم اونی ک دوست داشتم گذاشتم برا پسرم میگن دخترونه اس ولی ب درک بگن 

بعد والا تو همین نی نی سایت هم گاهی برا اسم سرچ میکنم خیلی بد صحبت میشه کاش همهههه یاد بگیرن هر اسمی قشنگی خودشو داره

یکی از دوستام آمریکا زندگی میکنه اسم پسرشو سیروان گذاشته انقدر بامزه و دوست داشتنیه که نگو 🥺

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این اسم هم داستان شده واسه مادرا

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2731

دقیقا موافقم.

منم یه بار تو جمع گفتم میخوام اسم پسرمو بذارم ایلیا

زنداییم گفت واااای از این اسم متنفرم.اسم پسر دوستگه اینقدر کثیف و فضول هست.

واقعا ازش ناراحت شدم.

خدایا شکرت🙏ممنون که به من یه فندق هدیه دادی قول میدم از هدیه باارزشت به خوبی مراقبت کنم.لطفا برای همه کسایی که منتظر این هدیه از جانب خدا هستن یه صلوات بفرستین🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد🌹(00/06/26)
من گفتم میخام بذاریم رهام مادرشوهرم گفت روباه خندید    گفت روباه صداش نکنن تو دلم گفتم تو ...

اره اينا هم هى ميخنديدن ميگفتن شيروان ؟ يا شايدم سيرخان بعد باز ميخنديدن

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738

منم برام مهم نیس بقیه چی میگن .منو جاریم باهم باردار بودیم .من گزاشتم شاهان .اون نورا ..

بعد هرجا میرفتیم ب پسرم میگفت شاهی شاهی بعد هرهر میخندید ک واااای نمیدونم چرا شاهانو میبینم نمیتونم اسمشو تلفظ کنم یاد شاهی میوفتم 

گفتم عزیزم منم میتونم دختر شما رو نوره و واجبی صدا کنم ولی  اولا شخصیتم اجازه نمیده دوما طفل معصوم گناه داره من بد صداش کنم 

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
يعنى ممكنه بچه منم انگشت نما بشه؟🤔

چیزیو بذار که هم خودت دوسش داشته باشی،هم اون بچه در آینده

بنظر من سیروان قشنگه،ولی حقیقتش رو بخوام بگم یاد یه آدم ۳۰ سال به بالا میفتم

اینو بهت میگم چون بچت هنوز به دنیا نیومده و فرصت فکر کردن داری💙

دوست عزیزی که وقتی تو بحث با من کم میاری میری سراغ چک کردن تاپیک هام و سنم....                                        ‌   با این رفتارت در چشمم احمقی بیش نیستی!پس یا ریپلای نکن،یا وقتی ریپلای میکنی فقط و فقط راجع به اون موضوع صحبت کن.چون تاپیک های من به تو مربوط نیست 😚😄    دوست گرامی!  خداروشکر ‌من نام کاربری ها یادم نمیمونه .اگر تو یه تاپیک باهات بحث کردم،بدون دشمنت نیستم.ما دوتا آدمیم با دوتا تفکر جدا از هم! طبیعیه که عین هم فکر نکنیم.  و اون تفکر تا توهین به اعتقادات و باور کسی نباشه،محترمه😇پس اگر بعد از بحث با من،دیدی تو یه تاپیک دیگه باهات گرم گرفتم،تعجب نکن.چون نمیشناسمت و فقط یا باهات موافقم یا مخالف😆اگر جوابی از سوی من دریافت نکردین بدونین قطع امید کردم ازتون🥱🙏قابل توجه برخی دوستان گله مند : لینک پیام ناشناس مثل اینه که یه دسته شمشیر بذارید جلو یه عده ،پشتتون رو بکنید بهشون و توقع داشته باشید براتون باهاش میوه پوست بگیرن!

من یه نفراسم دخترمو بدصدامیکرد یه روز تویه جمع که پدرمادروبرادرخودش هم بودن بازاسم دخترمومسخره کرد منم گفتم آره خب توکه هیچی ندیدی نمیدونی گل چیه لازمه یکیشوبیارم بزارم توخونتون که معنیشو درک کنی بعدم چندتاازاسمای خانوادشو گفتم وخندیدم...بااینکه شایدبنظربقیه پررو اومده باشم ولی من برای سربلندنگه داشتن واعتمادبنفس دخترم همه جوره پشتش درمیام💪💪

میگذره....ولی ردش میمونه

ببخشید استارتر ولی قشنگ نیست

سیروان در عربی به معنیه ساربان

اسم نیکو بذارید 

با احترام❤️

😬کاربر قدیمی❤️ عشقهای من👈🏻اهورامزدا❤️پسرم❤️همسرم❤️ آدمی را آدمیت لازم است…💙  گفتار نیک❤️پندار نیک❤️کردار نیک❤️ (منتها نه برای همه)🥰
اشتباهت اونجایی بود که رفتی اعلام کردی  لزومی نداره بدونن  ما حاملگی رو وقتی شکم مشخص بش ...

شوهر من واقعا ذوق زده بود اصلا تحمل نكرد تا از در رفتيم تو گفت بابااااا بالاخره يه اسم خوب برا بچه ام پيدا كردم 

كه اونا هم اينطورى زدن تو ذوقش

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2706