2733
2734

مشاوره میرم

روتین پوستیم حس خوب بهم میده

فقط موقع مهمونی به خودم نمیرسم مثلا برای دل خودم موهامو اتو میکنم

اتاقمو تمیز میکنم آهنگ میزارم عود روشن میکنم پرده رو کنار میزنم هوای جدید بیاد موزیک شاد میزارم و آرایش میکنم

ورزش و رژیم توی برناممه

و اینکه آدم اای سمی رو یا ازشون دور میشم یا اگر نشد روشش رو بکار میبرم بهم آسیب نزنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مثلا چه کارایی میکنن بگو ما هم یاد بکیریم خو😍😍😍

باشگاه میرن

همش خرید میکنن لباس و لوازم ارایش و اینا

به پوستشون میرسن

اصلااا بدون ارایش و تیپ معمولی حتی تره بار نمیرن.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

از نظر بهداشت هرروز حموم میرم موهامو روغن ارگان میزنم وبا شامپو بچه میشورم هرروز شونه میزنم مسواک روزی دوبار کرم مرطوب کننده صبح و شب استفاده میکنم

وقتی میخوام برم بیرو یه ارایش ملیح میکنم تا صورتم تو حالت خوبی باشه و بیحال نباشم 

از نظر روحی همیشه باخودم مهربون صحبت میکنم و هیچ وقت سرزنش نمیکنم خودمو و اینو میدونم هیچ انسانی کامل نیست و برای خودم نامه مینویسم و ب خودم ابراز علاقه میکنم

برای دانشگام و درسام تلاش میکنم تا نمره های خوبی بگیرم چون خودمو ارزشمند و لایق حس خوب میدونم 

گیاهخوارم و غذاهای سالم میخورم و وزنمم تو محدوده نرمال نگه میدارم

ااون رفتن به دستشویی یکی از شجاعت مندانه و دلاورانه ترین کار هایی بود که برای خودم انجام میدم😎😀

خسته نباشی عزیزم😁😁

خیلی بهم انگیزه دادی مرسی که هستی😂😂😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2738
مثلا چه کارایی میکنن بگو ما هم یاد بکیریم خو😍😍😍

بوتاکس کردن

مادر شوهرم قرص کلازن ساز میخوره

دکتر رفته که غبعبشو برطرف کنه

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
از نظر بهداشت هرروز حموم میرم موهامو روغن ارگان میزنم وبا شامپو بچه میشورم هرروز شونه میزنم مسواک رو ...

چقد عااالی😍😍😍

خیلی خوب بود کامنتتون,انگیزه میده به ادم😍😍

موفق باشید🌸🌸🌸🌸

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
به پوستم میرسم به موهام میرسم حتما یه روز درمیون یاحتی روزی یکبار حموم میرم روزی سه بار مسواک میزنم& ...

وو منی که اصن مسواک نمی زنم و هفته ای یه بار حموم میرم

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌

باشگاه میرم 

لباس میخرم 

شاغلم البته و اگه ناراحت بشم حتما نشون میدم 

من همون کاربری madam قبل هستم ده سال خواننده خاموش بودم و دوبار هم کاربریم لغو شد ...دعا کنید ارامش بیاد به زندگیم و منم خومه دار بشم🙏 و بتونم ی زن خیلی موفق بشم دوست دارم به اوووووج برسم 😊 خدایا بابت تمااااااام داشته هام و داده هات شکر راهم رو هموار کن بتونم به زندگیم سامان بدم من لیاقت بهترینارو دارم خدایا هواست به منم باشه 😍😔🙏

مورد ديگه اي كه به نظرم يكي از بهترين كارهايي بوده كه واسه خودم انجام دادم اينه؛

از ادم هاي سمي دوري ميكنم

ادم هايي كه روح و روانم رو اذيت ميكنن

اگر دوست و اشنا يا فاميل دور باشن رابطه ام رو قطع ميكنم و اگر از نزديكان باشم ارتباطم رو به حداقل ميرسونم و تا اونجايي كه بشه مكالماتم رو باهاشون به حداقل ميرسونم

2706