2410
2553

😍😍😍😍

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

هیچ کار ولی انقدر خواهر شوهرم و مادر شوهرم به خودشون میرسن و اهمیت میدن.منم تشویق شدم 

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2714
غذا میخورم آب میخورم خسته بشم هم میخوابم😎😎😎

خدا قوت عزیزم با همین فرمون برو جلو😂😂

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

میوه و صبحانه کامل هر روز

ورزش 

رقص 

تیپ زدن 

دلبری کردن😁😁

تینا.م هستم، یه کوچولویی رو دارم بزرگ میکنم بنام بادوم🐩🐩🤠دانشجوی نی نی سایت از اون نسلی که پاش به دانشگاه باز نمیشه به لطف کرونا 🐥تهرانم ولی عازم رشت اگه کرونا بخواد🍻 
خوردن خوابیدن رفتن تو گوشی رفتن به دستشویی😎

ااون رفتن به دستشویی یکی از شجاعت مندانه و دلاورانه ترین کار هایی بود که برای خودم انجام میدم😎😀

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌
هیچ کار ولی انقدر خواهر شوهرم و مادر شوهرم به خودشون میرسن و اهمیت میدن.منم تشویق شدم 

مثلا چه کارایی میکنن بگو ما هم یاد بکیریم خو😍😍😍

هر کاری دوست داشته باشم تا جایی که امکانش باشه انجام میدم.هیچ وقت سعی نمیکنم بهانه بیارم.خیلی ها رو دیدم میگن من فلات کار و دوست دارم ولی بچه کوچیک دارم وقت ندارم پول ندارم و...ولی اینا از نظر من بهانست.

2706