2737
2734
هر کاری دوست داشته باشم تا جایی که امکانش باشه انجام میدم.هیچ وقت سعی نمیکنم بهانه بیارم.خیلی ها رو ...

چه نکته مهمی

واقعا درسته👍👍

👏👏👏👏

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه فقط اگه قرار باشه مجلسی جایی برم روغنهای مختلف یاسرم مو کرم مو قرص مکمل میخورم روزی چندبارشونه می ...

حالت داره یا فر ؟ 

مال من حالت داره قشنگه اتفاقاً 

بعضی وقتا ویرم میگیره تا اتو نکنم ول نمیکنم 

میخوام ببینم من حساسم روی موهام یا نه همه همینن😄

2728
مشاوره میرم روتین پوستیم حس خوب بهم میده فقط موقع مهمونی به خودم نمیرسم مثلا برای دل خودم موهامو ا ...

به به چه انرژی مثبت😍😍😍

امیدوارم همیشه شاد و خوش باشی عزیزم😍😍😍

سخت نگیرید,خبری نیست✅‌                          ‌           مسافر بینهایت                                                                 میروم تا همه عمر به خود تکیه کنم..                                                                  
2738
حالت داره یا فر ؟  مال من حالت داره قشنگه اتفاقاً  بعضی وقتا ویرم میگیره تا اتو نکنم ول ...

منم موهام حالت پذیره بشدت درکل روبه فرخ ناصاف من بمدت خیلی اتوکردم به معنای واقعی موهام سوخت این شدکه اتو رو گذاشتم کنار

هفته اي يا دو هفته يكبار خودم رو به كافه ي خوب دعوت ميكنم و اون چيزي كه خيلي دوست دارم رو سفارش ...

چه خوووووب عالیه😍😍😍😍

هفته ای یکبار خودتم اذیت میشی که دختر

نه چه اذیتی من بیرون نمی رم مگر اینکه چند ساعت تا دبیرستان بزم تو هفته برگردم موهام هم خشکن کمتر نیاز به حموم دارن

زیر گروه بنفش 💫💜وزن شروع 64هدف50💛🌻✨   تاپیک مانکن های زیبا😎🙌
بهترين كاري كه براي خودم كردم ، بعد از سي سالگي رفتم دنبال موسيقي  كه هميشه ارزوم بود سازم مثل ...

وای این عالیه

منم آرزووومه برم دنبال موسیقی

اما فعلا شرایطشو ندارم

اما اگه یه روزی شرایطم اوکی بشه اولین کاری که میکنم همینه

موفق باشید عزیزم😍😍🌸🌸🌸🌹

مورد ديگه اي كه به نظرم يكي از بهترين كارهايي بوده كه واسه خودم انجام دادم اينه؛ از ادم هاي سمي دور ...

اینم یکی از چیزای اساسیه که یه کمی جسارت میخواد که من ندارم😁😁💔💔

2706