2297
عنوان

تولد سه سالگی🌸

1004 بازدید | 132 پست

نی نی سایتیای عزیز 🌸

کاربری من سه ساله شد، تا جایی که تونستم سعی کردم به بقیه کمک کنم، امیدوارم تو این مدت اینجا دلی نشکسته باشم، کاش همچنان نی نی یارا هم کاری بهم نداشته باشن😅

چند روز دیگه تولد خودمه... ان شاالله امسال خواست خدا و خواسته من یکی باشه

Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

تولد عضویت و پیشاپیش تولدت خودت مبارک🌷🎀🎇😅

دهه هشتادی هایی ک تا چن سال پیش براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدران شون بودن!شاهد کرونا درست وسط جوونی و آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک ی کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم اونا برای رویا هاشون جنگیدن! اگه توام ی دهه هشتادی جنگجو و پر تلاشی، بابت تمام سختی هایی ک کشیدی، ی هدیه ب خودت بدهکاری!                                                                                                                                                            اسم کاربریم Painting is real love هست 

کاربر خوبی هستی

بهمن ماهی هم هستی 

دیگه تکمیلی🥰

تولدت مبارک

منم یک عدد بهمن ماهی ام

😍😍

پستی که توی تاپیکی میذارم،مختصِ همون زمان هست.لطفا با ریپلای نکردن و لایک نکردنه پست اینجانب،در زمانهای دیگه،نشون بدید که فهیم هستید🧠

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید

2306
کاربر خوبی هستی بهمن ماهی هم هستی  دیگه تکمیلی🥰 تولدت مبارک منم یک عدد بهمن ماهی ام 😍😍

بهمن ماهیا خیلی خیلی خوبن😁

(یه ذره خودمونو تحویل بگیریم😅)

بهمن ماهیا خیلی خیلی خوبن😁 (یه ذره خودمونو تحویل بگیریم😅)

بهمن ماهیا سرد نیستن فقط چاپلوسی نمیکنن

بخوان شاد باشن و بخندن هیچی جلو دارشون نیس حتی غروبِ دلگیره جمعه

تقدیم به خودمون ۲تا 🤪🥰

پستی که توی تاپیکی میذارم،مختصِ همون زمان هست.لطفا با ریپلای نکردن و لایک نکردنه پست اینجانب،در زمانهای دیگه،نشون بدید که فهیم هستید🧠
بهمن ماهیا سرد نیستن فقط چاپلوسی نمیکنن بخوان شاد باشن و بخندن هیچی جلو دارشون نیس حتی غروبِ دلگیره ...

وااااای😍

تا حالا اینجوری به خودم نگاه نکرده بودم😄

وااااای😍 تا حالا اینجوری به خودم نگاه نکرده بودم😄

چن ساله میشی؟

2050
با ربع قرن سابقه...

من چن قدم تا ۳۰سالگی🥴

من چن قدم تا ۳۰سالگی🥴

راست میگن سی سالگی یه بحران داره؟؟؟

آخه من تقریبا هر سال کمی قبل تولدم احساس میکنم بهم ریختم، میترسم سی سالگی روانمو از دست بدم🤭

راست میگن سی سالگی یه بحران داره؟؟؟ آخه من تقریبا هر سال کمی قبل تولدم احساس میکنم بهم ریختم، ...

اره از اینکه دهه۲۰زندگیم رو به پاایانه خیلی ناراحتم

واقعا بحرانه

اره از اینکه دهه۲۰زندگیم رو به پایینه خیلی ناراحتم واقعا بحرانه

از دهه بیست راصی بودی؟؟

میگن دهه سی اوج جذابیت خانوماست😉

بهرحال هر چیزی یه بعد مثبتم داره

از دهه بیست راصی بودی؟؟ میگن دهه سی اوج جذابیت خانوماست😉 بهرحال هر چیزی یه بعد مثبتم داره

بنظرم اوج جذابیتم ۲۰تا ۲۴بود

الان حس پیری دارم

بیشترش بخاطر اضافه وزنمه

حدود ۷کیلو اضافه دارم و از زیبایی هیکلم کم کرده

اما کم کم دارم باز به خودم میام

مثلا لیزر بدن رفتم

آخره ماه میرم بوتاکس

میخوام ارایش رو هم به زندگیم اضافه کنم

خیلی وقته ارایش نکردم 

با ارایش ادم حس اعتماد بنفس بیشتری میگیره

کلا به این نتیجه رسیدم اگه میخوای مورد تایید باشی 

اول باید خودتو دوست داشته باشی و به خودت بها بدی

حالا که دارم وارد ۳۰سالگی میشم

میبینم وقت کمی مونده برا جوونی

مردممون مردمی هستن که اگه از ۴۰بگدری ویه سری کارا کنی 

بهت میخندن و میگن ازت گذشته و پیر شدی و فلان

پس تا وقت هست و توی عرف ناهنجاری محسوب نمیشه

دوس دارم به خودم برسم😊

بنظرم اوج جذابیتم ۲۰تا ۲۴بود الان حس پیری دارم بیشترش بخاطر اضافه وزنمه حدود ۷کیلو اضافه دارم و ا ...

خیلی هم عالی

بوتاکس و لیزر خیلی خوبه، لیفت رو هم بپرس... تو برنامه منم هست، ولی فعلا کلی مانع سر راهمه

در مورد آرایش نظری ندارم، ولی هیچی به اندازه پوست و مو و ناخن سالم به یه خانوم اعتماد بنفس نمیده😄

راستش من تا پارسال فقط درس خوندم، اونم شدید!!

نمیدونم، شاید منم یه روز از سبک زندگیم پشیمون بشم

الان دارم رو کیفیت تغذیه م کار میکنم، اگر همت کنم ورزش رو هم اضافه کنم که خیلی بهتره

خیلی هم عالی بوتاکس و لیزر خیلی خوبه، لیفت رو هم بپرس... تو برنامه منم هست، ولی فعلا کلی مانع سر را ...

ازدواج نکردی؟

میدونی با ارایش ادم ازون بی روحی درمیاد

منم تاحالا بر این باور بودم که خوده واقعیمو دوس داشته باشم

ولی الان که برمیگردم و نگاه میکنم

میبینم با ارایش انگار پر انرژی تر به چشم میام

که خب بعد از بارداریم بخاطر ضررهاش و بعد هم بخاطر بچم کلا گذاشتم کنار

ازدواج نکردی؟ میدونی با ارایش ادم ازون بی روحی درمیاد منم تاحالا بر این باور بودم که خوده واقعیمو ...

عه وا اینا که باورای الان منه😃

خدا بچه تو برات حفظ کنه 

من هفت ساله متاهلم

عه وا اینا که باورای الان منه😃 خدا بچه تو برات حفظ کنه  من هفت ساله متاهلم

دیدی پس🤪🤪🤪🤪

نه جدی به ۳۰که میرسی دلت میخواد هی جوون تر به نظر بیای شاید یه اپیدمیه بین خانومها که چن سال دیگه مث من بهش برسی🙈

تا زیر ۳۰هستی که جوونی نیازی به جوونتر دیده شدن نداری

بعدش هم جوونیا ولی خب از نشاط چهره و بدن رفته رفته کم میشه

سلامت باشی عزیزم💋💋💋

2051