2737
2734

اگر بفهمم میکشه قطعا دیگه واسم مهم نیس و از ذهن و قلبم بیرونش میکنم چون میدونه خط قرمزمه شدید و پاش تعهد بسته 

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر بفهمم میکشه قطعا دیگه واسم مهم نیس و از ذهن و قلبم بیرونش میکنم چون میدونه خط قرمزمه شدید و پاش ...

خط قرمز منم بود ولی چی کار کنم برم طلاق بگیرم به خاطر سیگار وقتی که هیچ مشکل دیگه ای با هم نداریم

نه میگم بیا باهم بکشیم چون خودمم دزدکی میکشم😂😂 البته ۳ ساله که ترک کردم😁

من نه خودم سیگاری هستم نه شوهرم ولی بنظرم اصلا چیز بدی نیست چرا بعضی اینقدر بزرگش میکنن اتفاقا بدم نمیاد هفته ای یه بار با هم بکشیم😂😂😂

2740
من نه خودم سیگاری هستم نه شوهرم ولی بنظرم اصلا چیز بدی نیست چرا بعضی اینقدر بزرگش میکنن اتفاقا بدم ن ...

واقعا؟؟؟

من مجردم اولین سوالی که از خواستگارام میپرسم اینه که سیگار میکشید؟؟

چون متنفررررررررم از سیگار

.
من باشم صبور نيستم به روش ميارم ولي بدترين كاره ديگه بدون ترس جلوي خودت جلوي خودت ميكشه

از برادرش خیلی حرف شنوی داره خیلی حرفاش قبول داره به نظرتون به برادرش بگم؟

من نه خودم سیگاری هستم نه شوهرم ولی بنظرم اصلا چیز بدی نیست چرا بعضی اینقدر بزرگش میکنن اتفاقا بدم ن ...

وای عین منی مام نیستسم ولی این هفته ای یکبار جز فانتزیامه

و خدایی که بشدت کافیست... 
2706