2733
2734
واقعا؟؟؟ من مجردم اولین سوالی که از خواستگارام میپرسم اینه که سیگار میکشید؟؟ چون متنفررررررررم از ...

عزیزم اگه از اول همه چیز معلوم بود همه بهترین ازدواج و انتخاب داشتن،،منم به خودم مینازیدم پیش همه که شوهرم اهل دود و دم و سیگار نیست ولی الانم داره میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اینقدر سخت میگیرید بابا یه سیگاره دیکه😐😐تو رو خدا اینقدر بهم گیر ندین 

یه سیگار برای شما سیگاره،،برای من خیلی مهمه،،تازه خانوادم بفهمن دیگه هیچ وقت اون احترامی که به شوهرم میزاشتن دیگه براش نمیزارن چون از پسر سیگاری متنفرن

واقعا؟؟؟ من مجردم اولین سوالی که از خواستگارام میپرسم اینه که سیگار میکشید؟؟ چون متنفررررررررم از ...

نمیدونم هر کس نظری داره باور کن تو عمرم دو نخ سیگار نکشیدم ولی بدم نمیاد تفریحی گاهگدار باشه از بوش هم خوشم میاد مواد مخدر نیست که بعضی اینقدر بزرگش میکنن

2731
عزیزم اگه از اول همه چیز معلوم بود همه بهترین ازدواج و انتخاب داشتن،،منم به خودم مینازیدم پیش همه که ...

آره درست میگی ولی اینکه از اول بکشه واقعا برام سخته.

هر چند بعضی خواستگارام دروغ هم گفتن و علکی گفتن نمیکشیم بعدا برام ثابت شده که سیگاریه.

نمیدونم حالم از بوش بهم میخورم دست خودم نیست.

.
پس به روی خودت نیار که پروو نشه چون دیگه علنی میکشه فقط بگو روزی بفهمم قطعا ازت جدا میشم اینجوری هم ...

اره همین کار میکنم،،به برادرشم میگم یکم نصیحتش کنه چون خیلی ازش حرف شنوی داره

از برادرش خیلی حرف شنوی داره خیلی حرفاش قبول داره به نظرتون به برادرش بگم؟

بهش بگين نصيحتش كنه ولي برادرش بهش نگه كه شما ميدونيد بزار اون خجالته يا ترسه از اينكه بفهميد رو داشته باشه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2740
آره درست میگی ولی اینکه از اول بکشه واقعا برام سخته. هر چند بعضی خواستگارام دروغ هم گفتن و علکی گفت ...

منم از سیگار متنفرم کلا احساس میکنم مردای ضعیف سیگار میکشن

من گفتم گاه گدار نه همیشه فست فود هم خیلی ضرر داره ولی هیچکی خیلی مخالف نیست و ماهی یکی دوبار ضرر ند ...

خب دیگع موضوع اینه که سیگار بشدت اعتیاداوره چون روی اعصاب ادم تاثیرمیذاره نیکوتین

I am a Cute Mad Girl
یه سیگار برای شما سیگاره،،برای من خیلی مهمه،،تازه خانوادم بفهمن دیگه هیچ وقت اون احترامی که به شوهرم ...

دقیقا پدر منم خیلی روی شوهرم حساب باز کرده یعنی قطعا اگه بفهمه روزی سیگار میکشیده تمامش خراب میشه چون خیلی از پسر سیگاری بدش میاد ولی خوب شوهرم دیگه بهم قول داد نکشه قطعا اگه بفهمم میکشه و بازم کلی دروغ یهم گفته هرگز نمیبخشمش

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 72 وزن الان 66 😁

سلام ، به نظرم به روشون نیارید بهتره ، ولی اگه یه روز صحبتش پیش اومد بگید که کسی که سیگار میکشه غیر مستقیم اجازه کشیدن سیگار و قلیون و ... رو برای بچش صادر کرده، اگه راضی به این امر، هست خودش هم ادامه میده ، اگر هم نه ترک می کنه ، ولی در هر حال بهتره بهشون نگید تا قبحش نریزه

نمیدونم هر کس نظری داره باور کن تو عمرم دو نخ سیگار نکشیدم ولی بدم نمیاد تفریحی گاهگدار باشه از بوش ...

میدونم عزیزم.

درست میگی.بعضیا دیدم مثل شما اصلا سیگاری نیستن و همسرشونم سیگاری نیست ولی سیگار رو دوست دارن.ولی تا نکشیدی این حس رو داری ولی وقتی عادت کنی خودتم اذیت میشی ولی ترکش سخته

.
2706