2410
2553

نمیدونم 

اما من نمیتونم سکوت کنم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

اره باهاش با ارامش حرف میزنم که راضی نیستم سیگار بکشه 

لمس کردن انسان،اولین شکل ارتباطی ماست.ایمنی،امنیت،ارامش،همه در نوازش ملایم یک انگشت خلاصه میشه یا در نوازش تماس لب روی نرمی گونه.وقتی خوشحالیم مارو به هم مرتبط میکنه،وقتی ترسیدیم بهمون جرئت میده،عشق هیجان زدمون میکنه،همچین لمسی رو از کسی که دوستش داریم نیاز داریم،به همون اندازه ای که به هوا برای نفس کشیدن نیاز داریم.اما من هیچوقت اهمیت لمس کردن کسی رو نفهمیده بودم،لمس کردن اون؛تا وقتی که دیگه نداشمش.پس اگر تواناییش رو داری،اون رو لمس کن.زندگی کوتاه تر از اونیِ که یک ثانیش هم از دست بدی...✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اره باهاش با ارامش حرف میزنم که راضی نیستم سیگار بکشه 

قبلا بهش گفتم همش انکار میکنه که نمیکشم،،ولی خیلی بو میاد ازش امروز هم توی جیبش دیدم سیگار

ب روش اوردم جلوم کشید 

اگه میخای جلوت نکشه ب روش نیار گرچه سخته

درلبخند یع دختر هزار کلمه پنهان است....                                مهم نیست که ما ب اجدادمان افتخار میکنیم مهم این است ایا انها به ما افتخار میکنند!!!!                                                      https://harfeto.timefriend.net/16231663520001 لینک چالشم حرفی درد دلی انتقادی چیزیی دارین بگین                                                  
نه میگم بیا باهم بکشیم چون خودمم دزدکی میکشم😂😂 البته ۳ ساله که ترک کردم😁

خوبه تونستی ترک کنی من نتونستم😏

همیشه همه گفتن بیشتر از سنش میفهمه اما هیچوقت هیشکی نگفت بیشتر از سنش سختی کشیده...💔
2714

نزار بفهمه میدونی ولی بگو متنفرم از من سیگاری . بگی میدومم روش باز میشه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
اره میزنم تو دهنش بخدا جدی میگم قبلاً تریاک میکشید تا مرز طلاق رفتیم ترک کرد برگشتم سیگار بکشه با پش ...

عزیزم زن و شوهریم مثلا جنگ جهانی که نیست

2706