2752
2739

گلم ابرسان وچه بخر عاالیه 

پوسته منم پوسته پوسته میشد دهیدراته شده بود از وقتی ابرسان میزنم دیگه حل شد .

اب هم حسابی بخور در طول روز

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
کامان پوست نازنین منو جوری نابود کرد که تا چند ماه درگیر بودم ابرسان فاقد چربیشو گرفتم دوسال پیش زدم ...

کلا یه سری پوست ها اصلا به آبرسان نمیسازه من تا الان هر چی و با هر برندی آبرسان گرفتم و زدم جوش زدم و پوستم داغون شده 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزمزمه تونر آلودگی هارو از پوست پاک میکنه  شما با ارایش پاک کن  بعد با تونر باید کامل تم ...

وااله نمی‌دونستم دستت طلا چه مارکی بگیرم اسکراب اصلا تا حالا نکردم به نظرتون خوبه

کلا یه سری پوست ها اصلا به آبرسان نمیسازه من تا الان هر چی و با هر برندی آبرسان گرفتم و زدم جوش زدم ...

نه من فقط با این داغون شدم ،بقیه کرم ها اوکی بودم ابرسان نئودرم که مورد علاقه ترین تو ایرانی هاس واسه من

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2731

بعد اینکه دوست عزیز منم این مشکل و داشتم 

از محصولات خیلی قوی برای صورتت استفاده نکن 

من بهت تونر سوپر استار و معرفی میکنم 

با آبرسان سوپر استار (قیمتش خیلی مناسبه)

و هفته ای ی بار برو پاک سازی صورت و حالا اگه شرایطش و نداری 

اسکرابر تهیه کن و بزن ک بازم من اسکراب سوپراستار و پیشنهاد میکنم 

و اینکه با تونر و ابراسان حتی اگه ارایش هم نداری صبح و شب استفاده کن

منم احساس میکنم ژل شستشوی مامان پوستمو داغون کرده

من از فوم صورت یونی لد مخصوص پوست نرمال تا مختلط استفاده میکردم هم پاک کنندگیش خوبه هم خشک نمیکنه دو سال حاضر نبودم عوضش کنم تا اینکه یه اشتباهی کردم و ژل شستشوی پوست چرب ام ان دی خریدم خیلی بد بود خیلی😶 اولین ترکیبش هم اتانول درصد بالای نود ،یعنی خود الکل 

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2740
من از فوم صورت یونی لد مخصوص پوست نرمال تا مختلط استفاده میکردم هم پاک کنندگیش خوبه هم خشک نمیکنه دو ...

عزیزم‌من هم قبل کامان دیپ سنس میزدم فوق العاده بود حیف کردم زدم پوستم روداغون کردم

ببین سن هم خیلی مهمه 

اگر سنت زیر هجده هست نیاز ب اسکراب نداری 

ب نظرم از ماسک ورقه ای استفاده کن 

ژل شست و شو من سیاره و معرفی میکنم 

من خودم اریکه میزنم و راضی هم ولی فکر کنم قیمتش بالا باشه