2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا کرم نمیتونی بزنی؟ به خاطر چربیش یا جوش؟ اگه دلیلش اینه میتونی ابرسان های فاقد چربی بخری یا سرم ه ...

عزیزم هر کرمی میزنم مثلا ضد آفتاب پوسته پوسته میشه صورتم مجبورم پاک کنم کل کرم رو اونقد بیابم صورتمو که پوسته های بره

آبرسان کامان عالیه البته ممکنه ویتامینی کم داری

کامان پوست نازنین منو جوری نابود کرد که تا چند ماه درگیر بودم ابرسان فاقد چربیشو گرفتم دوسال پیش زدم یه هفته ،جوش هایی زدم قد تربچه صورتم پر زیرپوستی و سرسیاه شد 😶😭

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
2731
پوستم مختلطه عزیزم تازه این طوری شده

آب زیاد نزن بهش

شما هم مرطوب کننده هم آبرسان باید استفاده کنی 

از فیس واش خیلی ملایم استفاده کن اونم فقط روزا ژل آلوئه ورا هم خوبه 

واقعا پس دیگه نمیرنم

آره بابا، من کافیه یکی دوبار فقط با دستمال یا دستمال کاغذی بینیمو تمیز کنم همون باعث میشه اطراف بینیم پر از پوسته میشه

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
عزیزم هر کرمی میزنم مثلا ضد آفتاب پوسته پوسته میشه صورتم مجبورم پاک کنم کل کرم رو اونقد بیابم صورتمو ...

اسکراب کن ،یه روتین داشته باش ،شوینده ی مخصوص پوست صورت با توجه بهنوع پوستت ،ابرسان و مرطوب کننده و ضدآفتاب این ساده ترین روتینیه که میتونم بگم صبح و شب قبل خواب پوستتو بشور و رو پوست نمناک مرطوب کننده بزنن روزی سه چهار بار بزن مرطوب کننده رو و هفته ای یه بار هم اسکراب کن تا پوسته ها و لایه های مرده برن

اثر انگشتان ما تا ابد بر روی قلب هایی که لمسشان کرده ایم میماند.....                                                                 من به همه ی کاربرا میگم عزیزم پس اگه آقا هستی الکی جوگیر نشو ،قضیه فقط اینه که متوجه ی جنسیتت نشدم...😶
تونر چیه

عزمزمه تونر آلودگی هارو از پوست پاک میکنه 

شما با ارایش پاک کن 

بعد با تونر باید کامل تمیز کنی 

ی جورایی ب قول یکی از دوستام مثل وایتکس عمل میکنه رو پوست و منافع و تمیز میکنه

کامان پوست نازنین منو جوری نابود کرد که تا چند ماه درگیر بودم ابرسان فاقد چربیشو گرفتم دوسال پیش زدم ...

منم احساس میکنم ژل شستشوی مامان پوستمو داغون کرده

2706