2737
2734

به خدا بگو همون که عاشقته،خودش دیگه میدونه

کارم از مستقل شدن ،تلاش ،دعا ،چله خیلی وقته دور شده الان فقط منتظر یه مرد پولدار خوشتیپ قدبلندخوشگلم که ننه باباش امریکان خودش دندان پزشکه ۲۸سالشه دوسه تا کارخونه ، یه شرکت مهندسی هم داره 😂🤣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

تو رو خدا دعام کن  کلا با هر کی  بخوام ازدواج کنه تا عقد پیش میرم خراب میشه همه چی  الان دوبار اردواجم بهم خورد،، تو رو خدا خیلی دعام کن سر مهریه توافق شه بین بزرگترا و این ماه عقد کنیم و خوشبخت و عاقبت به خیر شیم در کنار هم و تو رو خدا ،خدا رو به عشق بین حضرت علی و فاطمه قسم بده انشالله روز به روز بیشتر عاشقم بشه و هیشکی و هیچ اتفاقی نتونه بینمون جدایی بندازه و همیشه کنار هم باشیم و فقط مرگ بتونه باعث جداییمون شه 😭😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

ممنونم ازتون ان شاء الله هرچی از خدا میخواین بده بهتون

یه نیت نام کاربریم بگین، به خدا بگین دیگه صبرم تموم شه جفت منو بفرسته برام 😥😔😔😔 دیگه نمیکشم تنهایی رو خسته شدم دارم خودش میدونه یه مرد خوب بفرسته برام 😔

2740
تو رو خدا دعام کن  کلا با هر کی  بخوام ازدواج کنه تا عقد پیش میرم خراب میشه همه چی  ا ...

تو رو خدا ویژه دعام کن امروزحتی خواستم خودکشی کنم 😭😭😭

روزهای سختم که تموم بشه روی شونه خدا میزنم ومیگم از من که گذشت اما با هیچکدوم از بندهات اینجوری نکن خیلی سخت گذشت....تو رو خدا خیلی دعام کنید انشالله من و عزیزانم به جمیع حاجات دلمون برسیم و خدا دلمونو شااااد کنه انشالله 🥺🙏😭😭😭

@حنای_تنها    

لطفا برای ازدواج این دختر خانما دعا کن سنشون بالاست سعیده ،سکینه ،الهام، کلثوم،نوشین،پریا،زینب،سحر،سمانه،

ما به فضای مجازیی پناه می بریم که از سختیای دنیای واقعی خلاص شیم...
2706