2737
2734
عزیزم کاملادرکت میگنم پسرمنم توچهارماهگی بخاطررفلابخاطررفلاکس والرژی سینموپس زدولی نذاشتم شیرم خشک ب ...

چجوری نذاشتی؟پسرم ۴ماهه که نخورده سینمو

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله راستش من دخترم رو شیر میدم و باردارشدم هنوز یکسالش نشده و باید از شیر بگیرمش فقط با شیر خودم ...

امان از مادرشدن. عمه منم شیر به شیر شد بچه هاش. بچه بزرگه رو شیر پاستوریزه داد

turk girl.❤ملوسک ناناز بودم ۴بار تعلیق شدم.⛔فیتنس کار بودم که بخاطر نی نی کوچولوم فعلا کار نمیکنم ولی شما همچنان هولاهوپ و ورزشو ادامه بدین اکی؟⚽️🤸‍♂️! فمینیست به معنای برتر بودن زن نیست به معنای برابر بودن حق زن و مرد است🎎.من معتقدم زن باید قوی باشه و از حق خودش دفاع کنه پس تو تاپیکای جنجالی در این مورد حرفی زدم ناراحت نشین. 🥇  خدایا چرک کف دست لطفاااااااااااا🙏💲💲💲💲💲💵💵💵💵💵                       
2728
چجوری نذاشتی؟پسرم ۴ماهه که نخورده سینمو

من توخواب بهش میدادم.نمیفهمیدبیداری اصلااصلانمیخورد خیلی سختی کشیدم هشت ماهگی سینموگرف توبیداری امایکی دودقیقه بیشترنمیخوردکم کم بهترشد

دنیای من ریحانه ورضا😘
[QUOTE=224148914]نه بابا شیرم دیگه خشکه تقریبا.  دیگه یهو زیاد که نمیشه[/QUOT مک بزنه به شیر م ...

کلا سینمو میذارم دهنش جیغ و داد میزنه از نوزادی همین بود

2740
امان از مادرشدن. عمه منم شیر به شیر شد بچه هاش. بچه بزرگه رو شیر پاستوریزه داد

واقعا😭😭😭😢دختر من نمیخوره اصلا نمیگیره اینقد گریه میکنه که هر چی به زور بهش دادم بالا میاره با‌کاکاعو یا شکر یا موز دادم ولی نمیخوره 

من توخواب بهش میدادم.نمیفهمیدبیداری اصلااصلانمیخورد خیلی سختی کشیدم هشت ماهگی سینموگرف توبیداری امای ...

والا ۴ماهه نخورده شیرم دو سه قطرس. تو خوابم نمیخوره. میدوشیدی که خشک تشد تا ۸ماهگی؟؟؟

کلا سینمو میذارم دهنش جیغ و داد میزنه از نوزادی همین بود

همینکه دوستان گفتن انجام بده 

سر شیشه بخر ، از نوع بزرگش 

یک سری سرشیشه ها هست ، مثل سینه ی مادره. 

بازم امتحان کن 

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
اسمشو چي گذاشتي 

رادین

والا ۴ماهه نخورده شیرم دو سه قطرس. تو خوابم نمیخوره. میدوشیدی که خشک تشد تا ۸ماهگی؟؟؟

نه چهارماه تمام فقط توخواب میدادم بزورودردسر میخابوندم شیرمیدادم کارم شده خوابوندن وشیردادن فقط.الان چه شیرمیخوره بچت حالاتوخواب بده یاسرسینتوشیرین کن بده شایدخورد مک که بزنه راه میفته.شیرت

دنیای من ریحانه ورضا😘
متاسفانه همه پمادها کروتون داره و فقط با همین اگزماش رفع میشه،البته دوزش خیلی پایینه اره دکتر هم گف ...

فقط میوه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....