2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من تابشه واشرش واینطورچیزاشوبازمیکنم ودستمال میکشم بقیه جاهاشو

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2731
برا من رودرش یچیز پلاستیکی داره اونو درمیارم میشورم

میشه عکس بزاری دقیق تر متوجه میشم

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
من تابشه واشرش واینطورچیزاشوبازمیکنم ودستمال میکشم بقیه جاهاشو

واشرش برا من در نمیاد که

💖خدایا به همه ی خیری که از جانب خود می فرستی سخت محتاجم💖خواهریا لطفا منو یه صلوات مهمون کنین😚
2738
ببین این سفیدارو فشار میدم اون پلاستیکه درمیاد دیگه دورش تمیزه حالا نمیدونم برا تو چجوریه

عه چه خوب برا من اینطور نیست

حتما یجور دیگست باهاش ور برو ببین چجوریه بالاخره یجوری باید جدا بشه حالا نشکونیش😂

والا خیلی بااهاش ور رفتم حالا بازم برم ببینم چیکارش می تونم بکنم