2204
عنوان

خوناشام...

180 بازدید | 22 پست

بچه ها فیلم یا سریال خوناشامی قشنگ چی سراغ دارین؟ خیلی طولانی هم نباشه یا پایان تلخ...

این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

😜😅 چیز دیگه سراغ نداری؟

😂😂خوناشامی این قشنگه دیگه همون گرگ و میش معروفم هست ولی من ازش خوشم نمیاد سریالم خاطرات یک خوناشام رو دیدم که کلا از یه جایی به بعد کسل کننده میشه 😁

ولی فیلم ایرانی سینمایی اگه خواستی معرفی کنم😁😂

😂😂خوناشامی این قشنگه دیگه همون گرگ و میش معروفم هست ولی من ازش خوشم نمیاد سریالم خاطرات یک خوناشام ...

گرگ و میش رو دیدم، حیف تموم شد😭😭😭 دوسش داشتم، ولس خاطرات خون‌آشام شنیدم بد تموم میشه ندیدم

این قدر بدم میاد فقط می‌نویسه فلانی پست شما را پسندید، خو لامصب یه جوابی هم بده دیگع...
گرگ و میش رو دیدم، حیف تموم شد😭😭😭 دوسش داشتم، ولس خاطرات خون‌آشام شنیدم بد تموم میشه ندیدم

خاطرات خوناشام اوائل بهتره بعد کسل کننده میشه  یچیزشم که خیلی مسخرست روابط هردمبیل عاشقانشه قشنگ همه یکی یه دور عاشق هم میشن🤣🤣🤣

اما همین اکادمی خوناشام رو من خودم دوست داشتم تعریف بگذار وارد شوم رو هم شنیدم ولی هنوز ندیدمش

خاطرات خوناشام اوائل بهتره بعد کسل کننده میشه  یچیزشم که خیلی مسخرست روابط هردمبیل عاشقانشه قشن ...

از عشقای آبکی بدم میاد، نمی‌بینمش پس 

2050

کشف جادوگران

متفاوت وقشنگه

نینی سایت پراز تاپیکای سمی خدایی راست بنویسید اون دنیاهرکی سرکارم گذاشته باشه نمیگذرم ادم کلی احساساتی میشه بایه سری تاپیکا.....سعی میکنم تاحایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰.  پریماه
سریاله یا فیلم؟

سریاله

نینی سایت پراز تاپیکای سمی خدایی راست بنویسید اون دنیاهرکی سرکارم گذاشته باشه نمیگذرم ادم کلی احساساتی میشه بایه سری تاپیکا.....سعی میکنم تاحایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰.  پریماه

و این سریال جدیده ویچر وای وای خیلی قشنگ بود

2051