2733
2734

سلام بچه ها کسی هست شرایط من براش پیش اومده باشه؟ 

پریودم همیشه منظم بود این ماه عقب افتاد تا ده روز هیچ خبری ازش نبود بعد ده روز هم فقط درحد لکه بینی هست  6روزه سه بار بی بی چک زدم منفی شد و ازمایش خون دادم منفی شد... ب نظرتون دلیلش چیه

باتمام وجودم منتظر دیدن و بوییدنت هستم تو دلیم♥️

منم مثل توهم بی بی چکم هاله انداخت رفتم از دادم گفت مثبته رفتم سونو گفت چیزی نیس بتا نوشت منفی بود یه هفته پیش هنوزم پریود نشدم الان با وایتکس تست کردم ببین

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
منم مثل توهم بی بی چکم هاله انداخت رفتم از دادم گفت مثبته رفتم سونو گفت چیزی نیس بتا نوشت منفی بود ی ...

الان ینی بارداری؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فک کردم عفونت دارم وقتی دیدم بی بی چک منفی شد اخه قبلش حدود یک هفته ترشح سفید رنگ غلیظ داشتم دل درد و کمر درد میگرفتم رفتم دکتر زنان معاینه کرد گفت ک عفونت اصلا نداری شاید حامله ای اخه دهانه رحمت خیلی نازک شده گفتم تستم منفی شده باز برام از مایش نوشت اونم منفی شد برام تست پاپ اسمیر انجام داد امشب جوابش میاد خیلی نگرانم... اخه دلایل نازک شدن دهانه رحم زده نازایی.. ازادن طرفم تست پاپ اسمیر زده برا تشخیص سرطان رحم اگه باردار نباشم حتما یکی از این دومورده☹️

چجوری انجام دادی؟

به مقدار مساوی ادار و وایتکس و می ریزی روهم اگه کف کرد و ۱۰ دیقه موند مثبته

هفتمین کاربریمه همشم خودم لغو کاربری زدم دیگ شماره نداشتم باشماره همسایه اومدم😂😂مجبورم میفهمی مجبوررر
2740