2733
2734

ممنون که پسرهات رو ضد عروسات پر نمیکنی ،ممنون که همیشه به پسرات میگی به خانومهاتون محبت کنید وکم نذارید ،ممنون که به عروسهات میگی تا جوانید خوب بپوشید خوب بخورید وخوب بچرخید ولذت ببرید ازجوانیتون 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر حسی نسبت بهم داری منم همون حسو دارم بهت 

و اینکه با یه کمک کوچیکتون میتونیم خونه بخریم چرا دریغ میکنی ؟ خدا رو خوش میاد دخترات خونه دارن خودتون چند تا خونه بلا استفاده دارین ما داریم ۲ تومن کرایه میدیم تازه صاحبخونمونم گفته پول پیش رو باید تا عید بیشتر کنید 

خدایا تو شاهد باش

مامان دو تا پسر خوشگل😍😍یکی آسمونی😭😭😭یکی زمینی 🥰😍🤩😘
2731
ولی بنظرم اگ بود خیلی مادر شوهر خوبو مهربونی بود  وقتی شوهرم ۲ سالش بود خودکشی کرد  ن شو ...

اخی عزیزم خدا رحمتش کنه 

مهرادم شیر پسرم نور چشمانم روزی مردی میشوی جانِ مادر یادت بماند برای مرد شدنت جوانی ام را داده ام ثمره جوانی ام از تو انتظاری ندارم جز اینکه همیشه همینطور مرد باشی یه مرد واقعی💪❤️ مهرانای عزیز تر از جونم دختر قشنگم دلبرکِ زیبا روی مادرعزیزِ لحظه های مادر بهارِ زندگیِ مادر سنگِ صبورِ لحظه هایِ دلتنگی مادر، تو همون معجزه خدا به ما هستی❤️
2740

شب تو خونه راه نرو و خونه ما شب نمون

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
اره بارها به زبونم گفته که راضی نبودمو فلان منتها من نمیتونم خونسرد باشم در مقابل این حرفا☹

عزیزم قرار نیست همه آدما ازما خوششون بیاد و ما نظرو تاییدو رضایت همرو جلب کنیم

ما کار درستو خوبو انسانی رو میکنیم کسی از ما خوششون اومد ک لطف داره خوششون نیومد هم ک نیاد براشون متاسفیم و  ب درک 

قرار نیست خودمونو برای مردم ب اذیت و زحمت بندازیم

تنها کسی ک مهمه شوهرمونه اون ک مارو بپسنده راضی باشه انگار دنیا پشتمونه 

اما اگر شوهرتو بچنگ نیاری مردم توچنگشون میگیرن و امر ب حرف دیگران میشه

شوهرت بذا باهات باشه مادرشوهر و ... همه کنارن

2706