2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه خوب 

بله انشالله همیشه سلامت باشن 

البته هیچکس کامل نیست وگاهی ممکنه دلخوری های ریزی به وجود بیاد ،اما من به این فکر میکنم که اگه چیزی میگن خیر وصلاحمونو میخان ونباید دربرابر هر حرفشون گارد گرفت 

ممنون که پسرهت رو ضد عروسات پر نمیکنی ،ممنون که همیشه به پسرات میگی به خانومهاتون محبت کنید وکم نذار ...

این ادما انسان واقعی هستن 

خدا بیامرزه مادربزرگمو همیشه به پسرا میگفت اینا رو ی اگر یکی از پسرا با همسرش یا دختری بد رفتار میکرد باهاش قهر میکرد 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
2742
حرف دل من😬

همیشه تو دلم میگم کاش وقتی داره جون میکنه بالا سرش باشم که جون کندنشو ببینم.

که ببینم چطور می میره .شاید اون موقع دلم آروم بشه

تو اصلا خوب.توعالی  .تو بی نقص.پس لطف کن بیخیال من شو  👋 
خوبه نبودش وگرنه ب جا خودش تورو میکشته😂😂

عزیزدلم میدونم سختی کشیدی اما همه ادما بدنمیشن

خواهرشوهرم ک خداروشکر عین دسته گله 

من مادر خودمم هم مادر شوهره همه کارای عروساشو مبکنه ظرف و لباساشونو میشوره بهشون میرسه کم کسری نداشته باشن از نظر مالی پول توجیبی بهشون میده وسایلای زندگیشونو میخره 

ولی از عروس خیر ندیده

2738

این همه از پسرت پول میکنی من دیگه ناراحت نمیشم،به خودم گفتم اون همه طلا بالاخره مال من میشه،عمر نوح نداری،فقط حواست باشه داری نون میزنی تو خون من و میخوری،هیچ کس جز بچه هات تو این دنیا نداری میدونی پسرت هم ازت متنفره پیرزن مال دوست پول پرست،راضی نمیشی تو؟بالخره با خاک گور اون چشمات پر میشه ته این پول کندن رو میبینم

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
این ادما انسان واقعی هستن  خدا بیامرزه مادربزرگمو همیشه به پسرا میگفت اینا رو ی اگر یکی از پسر ...

اگه ما عروسا ،دربرابر حرف ورفتار مادر همسرتون همون برخوردی رو داشته باشیم که دربرابر رفتار مادر خودمون داریم باور کنید اوضاع خیلی بهتر خواهد شد ،قبول کنید بعضی عروس ها هم بی تقصیر نیستن 😑

حالا بعضی از مادرشوهرا خب مشکل دارن اون بحثش جداست 

بله انشالله همیشه سلامت باشن  البته هیچکس کامل نیست وگاهی ممکنه دلخوری های ریزی به وجود بیاد ، ...

واقعا آفرین به شما وطرز فکرت🌷

آره دیگه حتی بین مادر ودختر هم ممکنه یه اختلاف نظرهایی باشه 

مادرشوهرمنم خانم خیلی خوبی هستن 

2706