2733
2734
عنوان

بهم گف خاک تو سرت که ماشین نداری توی ۲۳ سالگی!🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 2011 بازدید | 96 پست
بخدا من یمدت پولامو جمع کردم برا لیزرم دیروز خود به خود بی هیچ دلیلی پادرد شدید گرفتم،در این حد که ...

اون دوخط آخر فک کنم با من بودی پس لازمه ریپ بزنم بگم که منفور شمایی که ناامیدی داری ترویج میدی والا ماهم داریم تو این کشور زندگی می‌کنیم ولی اینقدر دیگه اوضاع داغون نیست که شما میگی با تعریفای شما از زندگی آدم باید دیگه از ناامیدی سرشو بزاره زمین بمیره 

I'm atomic 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا من یمدت پولامو جمع کردم برا لیزرم دیروز خود به خود بی هیچ دلیلی پادرد شدید گرفتم،در این حد که ...

واقعا بعضی ادما از ازار و تحقیر بقیه لذت میبرن

منم بیست و دوسالمه روزی دوازده سیزده ساعت دارم کار میکنم حتی لباس هم نمیتونم بگیرم نمیفهمم مغز بعضیا کجاشونه خب وضع همه بده 

تیشه برداشت و زد به ریشه خودش 
با درآمد خودشون؟؟؟؟ خانوما؟؟؟ حالا بحث پسرا جداست چون فرصتای شغل ازاد بیشتری دارن ولی برای خانوما ...

هست خیلیم هست 

من نمیدونم تو چه محیطی زندگی میکنی ولی اطراف من همه کار میکنن خداروشکر از زندگیشون راضین 

I'm atomic 
اون دوخط آخر فک کنم با من بودی پس لازمه ریپ بزنم بگم که منفور شمایی که ناامیدی داری ترویج میدی والا ...

شما چرا به خودت گرفتی؟؟؟؟

احتمالا شما مرفه هستی

درک نمیکنی حرفامو

من هر روز داخل جامعه ام،دانشجوام

همون دوره های اموزشی ای که میگی حداقل نزدیک۱۰تومن فقط آموزشش میشه

وسایلش نزدیک ۳۰تومن میشه اونم دست دومش

اینا رو از خودم نمیگم،دوستامو میبینم که شرکت کردن

الان بخوای یه دونه مرغ بگیری نزدیک ۳۰۰میشه،اونم غذای یه هفته نمیشه....وضعیت سلف هم داغوووون

یعنی هر کی غذا بخوره از سلف،شبش ۲برابرشو باید خرج دوا درمونش کنه

نمیدونم چه اصراری داری همه چی گل و بلبله

یکم سرتو از گوشی بیاری بیرون میفهمی اطرافت چه خبره

واقعا بعضی ادما از ازار و تحقیر بقیه لذت میبرن منم بیست و دوسالمه روزی دوازده سیزده ساعت دارم کار م ...

منم یمدت فروشندگی میکردم

تهش حساب کردم دارم یچیز از جیب خودم میزارم برا رفت وآمدم

درآمدشم بدرد هیچی نمیخورد،آخر شبم از دستوپا میوفتادم...داغون شدم یعنی

اینا ۴تا حرف انگیزشی داخل اینستا میبینن جوگیر میشن

مطمئنم هنوز نیم ساعت هم کار نکردن،از جیب باباشون خرج میکنن

میان فاز دخترای مستقل و قوی رو برمیدارن

شما چرا به خودت گرفتی؟؟؟؟ احتمالا شما مرفه هستی درک نمیکنی حرفامو من هر روز داخل جامعه ام،دانشجوا ...

چون من نظر دادم طلا بخر بعد وام بگیر😑😂

نه اتفاقا من مرفه نیستم منم عین اسی دانشجو معلمم 

نمیگم همه چی گل و بلبله ولی دیگه جهنمم نیست میشه خوب و راحت زندگی کرد 

I'm atomic 

بله تا ببینی کی از کجا و چه را هی ماشین دار شده تو ۱۹سالگیش آخه چه شغلی طرف داره ... و ماهیانه دریافتی چقدر بوده .... آدم نباید خودش گول بزنه 

.....  

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
منم یمدت فروشندگی میکردم تهش حساب کردم دارم یچیز از جیب خودم میزارم برا رفت وآمدم درآمدشم بدرد هیچ ...

میفهمم 

درکل برای بقیه کار کردن ضررش بیشتر از نفعشه

از صب تا شب سرپایی اخرشم هیچی به هیچی

من فوقش یه کافه برم و یه غذا بخورم باور کن پونصد هم ازش برای پس انداز نمیمونه😂😂😂

تیشه برداشت و زد به ریشه خودش 
چون من نظر دادم طلا بخر بعد وام بگیر😑😂 نه اتفاقا من مرفه نیستم منم عین اسی دانشجو معلمم  نم ...

الان دانشجو معلمی یه حقوقی میزارن دستت

اونم با فیلترایی که رد کردی...که اونقدرا هم پذیرش نداره

ما علوم پزشکی ایم،علاوه برا اینکه دریافتی نداریم تهش باید از جیبمون یچیزی هم بزاریم روش برا ازاد کردن مدرکامون

هرجا هم بریم انگار ارث همه رو خوردیم،اونم در صورتیکه هشتمون گروی نهمون....

نصف دانشجوهای اطرافم حتی پول رفتوآمد رو ندارن،مخصوصا اونایی که مثل من از یه استان دیگن

اوج بدبختی اینه نتونی بخاطر بی پولی بری خونتون فرجه هارو

اگه اینا افسردگی و نا امیدی نیست پس چیه؟؟؟

والا منم ۲۴سالمه و ماشین ندارم

من موندم ۱۹ساله  های نی نی سایت چه شغلی دارند ‌‌‌اصلا  از چند سالگی کار کردند اصلا همون پراید داغونش هم خریده ...

پشتیبان نباشه نمیشه ....۱۹ اونم حالا ۳۰و ۲۶اره 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
الان دانشجو معلمی یه حقوقی میزارن دستت اونم با فیلترایی که رد کردی...که اونقدرا هم پذیرش نداره ما ...

خب تو خودت ناراضی ای درک میکنم ولی دلیل نمیشه بیای اسی هم ناامید کنی...من حرفم اینه که ناامیدی ترویج نده اسی خودش ناامید هست حالا توام حرف از  ناامیدی میزنی بدترش میکنی 

I'm atomic 
2706