2733
2734
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120268 بازدید | 1097 پست

عرضه داری ۱۳ سال درس بخون کار سخت بکن .زررررر مفت راحته تو این سایت زدنش.بلانسب بعضی دوستان یک عده مفت خور کشیدن سرجاشون ناله سر میدن چرا درآمد ندارن.خودتو تکون بده بعدا چسناله کن متنفرم ازت چون انگ دزدی زدی.بری به درک انشالله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بابا۔لابد اونی پولدارہ کہ ماھی 2تومن میگیرہ کاش میبستین در دھنتونو یجور دیگہ پز میدادین۔67 میلی ...

اهل نماز روزه هم هستی نکبت که اینطور حرف میزنی.هیچ ادعایی بابت دین ندارم اما متنفرم از تو و امثال تو که اینجوری یه مردم بهتان‌می‌زنید.من‌ پز ندادم  هیچی نگفتم  نگفتم‌چکاره داریم چه خرج میکنیم.من و همسرم کارآفرین هستیم  حداقل ۱۵ نفر از بغل کار‌ما نون‌میخورن آخه تو به چه حقی حرف مفت میزنی.هر‌جایگاهی که هستی لیاقتته

۵ساله متاهلم خبر ندارم 😅😄

منم ۱۱ ساله متاهلم و خبر ندارم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2742
شوهرت وخودتون شغلتون چیه بعد شما تهران زندگی می کنید؟ 

بله تهران هستیم.من همه ریزش رو نمیتونم بگم‌که.درمانی کار‌میکنیم.خدای من شاهده تو ۱۰ سال فعالیتم یک مریض به من جرف چرت نزده و همیشه دعای خیر بوده و عمیقا کار انجام میدم خیلی خیلی حالم بد شد وقتی اینجوری گفت احساس نفرت دارم از این شخص .

خیلی پرشک با شرافت میشناسم درآمدشون عالیه.چرا بعصی ها اینور برخورد میکنن

پزشکها درامدشون عالیه فقط خب خیلی زمان طول میکشه تا به درامدزایی برسن ولی وقتی برسن دیگه به جای اینکه از پله برن بالا سوار اسانسور میشن  

دھنتو ببند۔شما اگہ طرفت شاہ دروغگوھاس وھمہ چیزو ازت قایم میکنہ نمیگہ درامدش چقدرہ۔سر عقدہ ھایی کہ دا ...

والا ۵۰۰نفر تو این تاپیکن فقط توی عقده ای اومدی اینجا عقده تو خالی کنی.خودت دهنتو ببند.تو این تاپیک نیا دعوتتت نکردم ک .بیای ب اینو اون بپرس.اینجا هرکسی یه نظری داره ولی با احترام ..چقد حسودی آخه نمیتونی درآمد بالای دیگران رو ببینی .نترکی

و خدایم کافیست  
2740

حقوق خودم متغیره

بستگی داره چقدر کار کنم 

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
بستکی به مدیریت هم داره 

بله اینو خیلییی موافقم... ما خودمون درآمدمون متوسطه ولی خونه داریم تو تهران ماشین داریم و کم هم نمیاریم‌‌.. درسته لاکچری و بریز بپاشی زندگی نمیکنیم ولی کم خودمون هم نمیزاریم... مهمترین چیز اول برکت پول هست و دوم مدیریت و عقل معاش

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

با اجازه استارتر ببخشید اینجا پیام میذارم 

https://t.me/reading_translate

بچه ها این کانال واسه یاد گیری لغات کاربردی وریدینگه ک هم برای کنکور مناسبه و هم بقیه اگه دوست دارید عضو شید از همراهیتون پیشاپیش ممنونم 😊  

ببخشید کارتون چیه با توجه به امضات

نماینده فروش:محصولات برند لدورا و هلث نوشنم با افتخارررر😍

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
نه والا فعلا که همه پنج شش میلیونن

نه والا همونا که تو هر تاپیکی ناله میکنن الان حقوقای نجومی گفتن.

ی کاربر چند روز پیش میگفت موز گرونه نتونستم بخرم الان میگه بالا ۵۰ تومن درامد داریم 😐

😏
2706