2752
2734
عنوان

انفالو کرده

212 بازدید | 31 پست

بچه ها رفیق شوهرم فالوم داشت با دوتا پیجش ارتباطمون صمیمی رفت و امد سر یه مسئله شروع کرد به پ دادن بهم و کلی تو اون مسیر کمکم کرد تقریبا یه دوماهیه که پیاما و زنگا بیشتر شده بود 

یهو دیدم که گفت من دیگه نمیتونم کمکت کنم 

الانم دیدم از دوتا پیجش منو انفالو کرده 

به نظرتون ممکنه کراش زده سرم ؟

یا فک کنه من کراش زدم روش؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شاید خانمش فهمیده. و......🦅 از همه عزیزانی که در مراسم خاکسپاری یاری دادن

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره

چرا باید مهم باشه برات؟

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

اصلا این کارتون اشتباه بوده طفلک خانمش ، تو رو خدااا نرین وسط زندگیه دیگران به بهونه ی کمک گرفتن ، از مشاور کمک بگیرید از خانم‌ها کمک بگیرید چراااا واقعا باید شما با دوست شوهرتون ارتباط داشته باشید

هیچوقت درک نکردم چرا رفیق شوهرآدم باید زن رفیقشو فالو کنه والا ما هم شوهرمون رفیق فاب داره هر هفته حداقل یه وعده اشو با ما میخوره ولی همدیگرو فالو نکردیم پیام هم نمیدیم

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
2706