2737
2739
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120267 بازدید | 1097 پست
😂👍🏻 خواهر نگم برات با بدبختی دیگه مجبورم تحمل کنم این زندگی نکبت بارو😕 ی شبایی از گشنگی میخ ...

با این شرایط ۳۰۰ ملیون که سحله ۳۰۰ ملیالدم کفافا نمیده

سلامممممممممممممممم😂خببب یکم از خودم بگمممم دختر از تبار چرت و پرت😌بی ادب ولی با ادب😐خوشحال ولی ناراحت😣خیلی راز دار و رک😎من بیمارستان به دنیا اومدم💃از بچگی بزرگ شدم😎دوستام رفیقمن😌این وسط مساتام بگم ۱۵ سالمه😑بچه نیستم چون بزرگم😌من همون خار داریم که کلا ۲ نفر میاد تو تاپیکم که یکیشون پست میزارع لطفا برای حاجت رواییم یا صلوات بفرس(البته به جز @یکدانه_هستم چون همیشه هست)😂😭بدشانسم خیلی😂جونم براتو بگه که مخالف شدید شاخ پنداری هستم😌قبول دارم بیشعورم ولی باشعورم😎من همونم که ممکن هارو غییر ممکن میکنم با این اراده 💩 درضمن عزیزی که تاپیک نظر خواهی میزنی عرضه پذیرش انتقاد هم داشته باش نگو اکه مخالفی از تاپیکم برو بیرون چون خودت اگه جنبه انتقاد نداری تاپیک نزدن 💃عههه چقد زیاد شددد تا درودی دیگر بدرود😎چالش ناشناس https://harfeto.timefriend.net/16470335389781
رسمی بشه که عالیه. ان شاءالله میشه نگران نباشید

ممنونم.عزیزم دعا کنید برامون

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه دیر رسیدم به این تاپیک😂 همه پیاما رو هم نتونستم بخونم. اونایی که شوهراشون دکتر و مهندس و خلبان و ... هستن با درآمد میلیاردی اومدن تو تاپیک؟😂

نمی دونم چرا دکتر مهندسای اطراف ما همشون زندگی معمولی با درآمد کم دارن😂

بیایید آدم ها را بیشتر از آنچه تنها هستند، تنها نکنیم.

۱۰ تومن

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌زیباترین ایه قران😍اوَلَا تَهِنُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنِینَ (۱۳۹-آل عمران) سست نشوید، غمگین نشوید شما پیروزید اگر ایمان داشته باشید❤
2731

من ماهی یک میلیارد درآمد دارم ولی انقد پول بی ارزش شده که همه ش پای کلاس اسکی بچه ها، مسافرتای خارجمون، تعمیرات و استهلاک بی ام دبلیوم میشه. اصلا چیزی ازش نمی مونه. واقعا این درآمدا زیاد نیست.

چی میزنید واقعا؟  دروغ کنتور نمیندازه.

فقط اونجاش که برا پول بقیه تعیین تکلیف میکنن

یعنی حسادت از بعضی نظرا میباره   

کاربرهای آقا و کاربرای زبون کاکتوسی و یبس ریپلای نکنن   ‌‌‌    ای شرقی غمگین تو مثل کوه نوری نذار خورشیدمون بمیره          تو مثل روز پاکی مثل دریا مغروری نذار خاموشی جون بگیره ♡

کارش ازاده

ی روز کارا خوبه ی روز بد

خداروشکر هم من خیلی اهل ولخرجی نیستم همم کارو بار شوهرم ی جوریه ک دستمون ب دهنمون میرسه 

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی...کاش هر کس که تو را خواست بیاید خبرش
2740
۵۰ میلیون ۱۰۰ میلیون هم عزیزم بگیرن، دیگه مثل قدیم واسه آدم آب و دون نمیشه باور کن چقدر باید وایستی ...

واقعاً موافقم ما الان ۲تا مغازه ۱۰ میلیون اجاره دادیم شوهرم خودش هم کاسب هست سوئیت هم داریم اجاره می‌دیم ولی باز هم نمی تونیم خونه ی ۱۰۰متریمون رو گسترش بدیم.