2737
2739
عنوان

حقوق شوهرتون ماهی چقده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 120267 بازدید | 1097 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من نمیدونم

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2728

خودم ۸ شوهر نمیدونم 

الهی شکرت دلبندم پسرم پاره تنم صحبت میکنه و دقت و‌تمرکز بالایی داره و کاملا سالم و نرماله الهی شکرت بابت محبت و عشقی که پسرم داره الهی شکرت که پسرم سخنور ه الهی شکرت که پسرم دانا و باهوشه خدايا شکرت که پسرم یه مردم کامله الهی شکرت برای سلامتی پسرم

۳ تومن

فقط ۳ تومن

اونم خرج وسایل خونه و کرایه راه شوهر و قبضا میشه

چاتای سابقم💕  خدارو داشتن حس خوبیه....❤ (نیها صدام کنید😍)  ❤ تیرماهیم❤ عاشق بارونم،سنگ صبور و مَحرَم اَسرار بقیه ، اما "تنها" این تنهاییم بخاطر اینه که یه سریارو خوب نمیشناسم و یه سریای دیگرو خوب میشناسم! دلمو انقدر شکستن قلبمو انقدر زیرپاشون له کردن تا یاد گرفتم قوی باشم! خاطره ها نمیمیرن...کاش میشد که پاک کن دستم بگیرم و چیزایی که آزارم میدن رو از حافظم پاک کنم.... برام صلوات بفرستید و دعا کنید من به دعا محتاجم🖤🍂(درخواست دوستی قبول نمیکنم..)(عجب صبری خدا دارد..!) (اکثر تاپیک هام مال خودم نیستن از زبان اطرافیان و برای حل مشکل اوناست) (هیچوقت اجازه ندید که یک نفر بشه همه ی دنیاتون) (واسه ظهور آقا امام زمان صلوات) در لحظاتی از درد کسی به داد آدم نمیرسد؛ رنج همیشه تنهاست!
2738
دقیقا موافقم. منم همسرم 20 به بالا میگیره ولی مستاجرم خیلی عادی زندگی می‌کنیم. فقط میتونم بچه هارو ب ...

من و شوهرم باهم نزديك 20 تومن داريم ولي خوب خونمون كوچيكه حسرت خونه دو خواب دارم و سعي ميكنم پول جمع كنم ولي بعيد ميدونم بتونيم حالا حالا بتونيم خونه بزرگ كنيم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
رشتش نرم افزاره ولی تو بیمارستان کارمنده یه بخش اداریه . هنوز شرکتیه رسمی یا پیمانیش نمیکنن 

رسمی بشه که عالیه. ان شاءالله میشه نگران نباشید

بدنِ‌تو چفتِ‌تَنَمِه، غیرِ بغلت.. که شبا خوااابم‌نمیره یکیودارم که فقط مالِ‌منه، میخواد بااا من بمیره...🌘

شوهرمن شغلش آزاده مبل سازه، براهمون دقیق نمیشه گف چقدره چون نزدیک عید کارش ماشالله زیاد میشه اما بعد عید افت میکنه،اما به طور میانگین فک کنم ۸ تومنی باشه 

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗
من خیلی دوست دارم ازدواج کنم ولی هنوز مجرد موندم خوشبحالتون ازدواج کردید

سنی نداری که گلم ان شاالله ازدواج میکنی، ازدواج که ملاک نیس سعی کن شوهرخوب پیداکنی وگرنه این سایت پره از خانومایی که از زندگی و شوهرشون راضی نیستن...

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه گل پسر دارم و تو اقدامم برا دومی🥰 خیلی دوس دارم هر چه زودتر خونواده مون چهارنفره بشه😍 خوشبختیمون تکمیل میشه ان شالله😍🧿ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم🧿♥️بالاخره بی بی چکم در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۱۲مثبت شد😍 خدا هدیه تولدم رو یه هفته زودتر داد بهم...🥰۱۴۰۳/۱/۲۱ تو سونو ان تی بهم گفتن دخمله😍🫀 خدایا شکرت بابت این نعمت های قشنگی که بهم دادی❤️ بی صبرانه منتظرتیم ماهلین مامان🥹🤗