2737
2739
عنوان

دیشب شوهرم میخواست خفم کنه 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 59874 بازدید | 451 پست
خب تمیکین میکردی

چرا نسنجیده حرف میزنی؟

مرتیکه روانی میخواسته بکشش بعد تو میگی تمکینش میکردی؟

متاسفم برای طرز فکرت

هرچند که فکر نکنم‌جنسیتت زن باشه😀

آرزویت را برآورده میکندآن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند✨                                          کلی فیلم ندیده داری📺، کلی کتابِ نخونده داری📚، کلی شهر نرفته🏙️، کلی خاطره ی نساخته🌀، کلی خوشحالی نچشیده 🙂و کلی زندگی نکرده داری🌱!غصه ی چیو و کیو میخوری؟!اونی که رفته؟!تو به تنهایی لایق رسیدن به تموم قشنگیایی دنیایی عزیزم 💞          نگران حرف مردم نباش خدا پرونده ای را که مردم مینویسند نمیخواند❤️می خواهی قضاوتم کنی؟کفش هایم رابپوش راه هایم را برو حالا قضاوتم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدونه تحقیق حرف نزنید، فقط تو ایران نیست همه جای دنیا ظلم وجود داره.

اما ایران بدتر از جاهای دیگه اس 

شما فقط تحقیق کردی که اینو میگی؟ 

یا کشورای دیگه هم رفتی که آنقدر راحت نرخ تعیین میکنید 

نمی‌گم فقط تو ایرانه درسته همه جا خوب و بد هست اما متاسفانه ایران بدیاش خیلی بیشتره از همه لحاظ

وقتی کار به دل و احساس بکشه💔...هرکسی خودش باید گلیمشو از آب بکشه🥺 
اصلا این طرز فکر مربوط به ایران و دین اسلام نیست، بر تحقیق کن ببین تو دین اسلام چقققققققدر مقام زن ب ...

مگه تو ایران دختر نمیفروشن خوابی تو پدر ب بچه ۲ ماهش  تو ایران دست زده بود  

عاشقانه عاشقتم سربازم
2731
رد انگشتش هست رو گلوم

اگه یکم دل و جرات داشتی الان پزشک قانونی بودی حضانت بچه تم با خودت می شد.مهریه تم می گرفتی زیر بار ظلم و منت این مردک نمی موندی ولی کفش آهنین می خواد

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
ب خاطر اونه هنوز تو این خونه جهنمی هستم راه رفتن ندارم بچمو چیکار کنم

عزیزم به خاطر قرص هست دست خودش نیست خاله ام شوهرش اینطور بود یک ماه ولش کرد بعد باکلی التماس برد محضر تعهد گرفت بعد اومد سرخانه وزندگیش شماهم اگر میتوانید انجام بدید شاید تاثیر گذار باشه

دوستان برام دعا کنید بعد ازسالها غریبگی وغربت برگردم حداقل نزدیکترین شهرم منو فرزندانم درخواست دعا تک تک تان راداریم وپسر۵ ساله ام هم زودتر صحبت بیفته یک ادم دلشکسته غریب عریب 
اصلا این طرز فکر مربوط به ایران و دین اسلام نیست، بر تحقیق کن ببین تو دین اسلام چقققققققدر مقام زن ب ...

من یک سری روایات و احادیث شنیدم و خوندم که اگه بیان کنم تعلیق میشم و حوصله بحث کردن هم ندارم اون احادیث سرشار از نا عدالتیه درضمن اکثر دوستان و فامیلای ما اروپا و امریکا زندگی میکنن و اصلا این که شما میگی اونجا وجود نداشته من خودمم سفر خارجی داشتم.و جالبه بدونید فرانسه جز 6 کشوری که حقوق زنان رو 100 درصد رعایت میکنه هستش :)

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد؛من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک💪😌 زانو نمیزنم حتی اگر سقف آسمان کوتاه تر از قامتم باشد...😎✌از خود قامتی خواهم ساخت به بلندای آسمان،همان قدر دست نیافتنی💟😍
2740
اما ایران بدتر از جاهای دیگه اس  شما فقط تحقیق کردی که اینو میگی؟  یا کشورای دیگه هم رفت ...

نهدعزیزم اصلا ایران از همه جا بدتر نیست، سیاه نمایی نکنید. درسته مشکلات هست ولی همینجوری و عامیانه بدونه آمار صحبت کردن خیییییییییییلی راحته. در ضمن الان که تو ایرانیم نمیشه تیشه به ریشه خودمون بزنیم.

God help me to be strong enough not to lie to myself 
عجب 

ایشون تازه عضو شون گویا به قصد توهین امدن نی نی سایت، احتمالا اقا هستن از نوع گفتار بی ادبانشون مشخصه تو تاپیکهای مختلف به کاربرها اهانت میکنه 

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
من یک سری روایات و احادیث شنیدم و خوندم که اگه بیان کنم تعلیق میشم و حوصله بحث کردن هم ندارم اون احا ...

از کجا میدونی احادیثی که دیدی جعلی نبوده اتفاقا هیچوقت اسلام برخلاف زن نظر و حکمی نداده اگر ما ادما رعایت نمیکنیم چیزی رو دلیل بر بد بودن اسلام و احکامش نیس

2706