2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

امضای من دیگه اره؟

گفتم غم تو دارم گفتا گمشو کثافت گفتم که مال من شو گفتا با این قیافت؟_گفتم زمهرورزان رسم وفا بیاموز_گفتا وفا رو ول کن چنده حقوق پایه ت؟!_گفتم که پول ندارم اما پر از شعورم گفتا شعور نداری بی پول بی نزاکت _گفتم مگر چه کردم گفتا که خواستگاری _گفتم مگر که جرم است گفتا بی مایه اری!
جالب و عجیبه یه آقا این حرفو بزنه البته اگر هدف خوب باشه

اشغالن بابا میخوان همه زنارو سمت خودشون بکشونن هفت هش تا زن دارن من میدونم چه گ....ین

If you want to call me with negative energy, negative purpose and with the intention of disturbing, do not call, call yourself first so that you do not regret it.
2738

آقای بی پول با زنش ازدواج کرد همدیگرو دوست داشتن،کار کرد زحمت کشید و دختر با همه چیش کنار اومد،خدا شناس بود و الان از مال دنیا توی جوونی به همه چیز رسیده

آقای با پول ازدواج کرد ولی به زنش خیانت کرد رفت با یه زن دیگه گرفت،زن اولش طلاق گرفت زن دومش بهش خیانت کرد رفت،

من اینارو به چشم خودم دیدم😊

من همان آینده حال مغرور توام

حقیقتا پول خوشبختی نمیاره فقط خوشحالی میاره.

دختر عموم به یه آدم خیلی پولدار شوهر کرد بعد از سه سال زندگی براش زهرمار شد و طلاق گرفت.

ولی پولدار با جنبه خیلی خوبه اونایی که خودشونو گم میکنن 😏

2706