2733
2739

گشتم نبود نگرد نیست

کاش خدا خودش چراغ راهت روشن کنه وقتی داری واسم دعا میکنی که خونم زودتر درست بشه ازین خرابه برم اونجای دارم خونه درست میکنم وسط بیابون اما مهم نیست مهم اینه که دیواراش نشست نکرده چاهش ریزش نکرده دیواراش ترک ندارن باغچه ش مملو از عقرب عنکبوت نیست مهمتر از همه مال خودمونه خود خودمون 😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره بیان زن........کشایی مثل شما بشن که ده تا دوست دختر دارید چهار تا زن اوناهم ادمن حداقل مال مردم ...

توهین نکنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
آقای بی پول با زنش ازدواج کرد همدیگرو دوست داشتن،کار کرد زحمت کشید و دختر با همه چیش کنار اومد،خدا ش ...

ینی پول بدبختی میاره؟ ن اقا شما چن سالته این حرفارو میزنی؟ خبر داری خرج ی نفر تو ی ماه چقد میشه؟واااقعا ادم کمرش خم میشه چرا باید زن ی ادم بی پول شد ک زیر فشار مالی هر چی عشو عاشقیه از بینم بره من ب عینه دیدم خانم عاشق شوهرش بود شوهرم همینجور هر روووز سر پول دعوا میکنن دوستمه اینی ک میگم بهم میگفتوپشیمونم از ازدواجم حالا خودت ب حرفات فک کن رویا نیست زندگی خیییلی جدی تر از این حرفاس

2706