2752
2734
عنوان

با شوهرم دعوا شد ، از خونه زدم بیرون الان تو‌خیابونم

| مشاهده متن کامل بحث + 29571 بازدید | 418 پست

چطور جلوتو نگرفت

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چراتوزدی بیرون اونومینداختی بیرون

یه معلم داشتیم می‌گفت وقتی با شوهرتون دعوا کردید اونا رو بندازید بیرون خودتون نرید بیرون😁😁

برای شادی روح عزیزم «مریم میرزاخانی»یه صلوات می فرستی😘😘
2731
عصر صبح ساعت ده اومد خونه ، منم داشتم تمیز میکردم خونه رو پرده ها رو انداخته بودم تو‌ ماشین ظرف ها ت ...

عصر یا صب

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 
عصر صبح ساعت ده اومد خونه ، منم داشتم تمیز میکردم خونه رو پرده ها رو انداخته بودم تو‌ ماشین ظرف ها ت ...

مادرش سرزده اومده خونه ، میگه واویلا چه بازار شامی راه انداختی در حالی که من خونه زیاد کثیف نبود فقط پرده ها رو درآورده بودم ، و ظرف ها تو وایتکس بود، بعد چون شوهرم بعدازظهر سمت غروب میاد من بیشتر وقت ها ناهار سبک‌میخورم

بی غیرت بوده

دقیقا این وقت شب سرما یه زن تک وتنها تو شهر غریب چه مردایی پیدا میشه

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

این که میدونسته تو این شهر کسی رو نداشتی ولی گذاشته از خونه بزنی بیرون نشون میده چقدر بی غیرته😑

انشالله که میاد دنبالت ولی اگه خدایی نکرده دفعه بعد بازم دعوتتون شد اصلا این کارو انجام نده 

استقلالی ام و استقلالی خواهم ماند:) ک خ پ ت😔😂
مادرش سرزده اومده خونه ، میگه واویلا چه بازار شامی راه انداختی در حالی که من خونه زیاد کثیف نبود فقط ...

اومده میگه پسر من از صبح تا شب می‌ره کار می‌کنه تو ، تو خونه باشی و‌هیچکار نکنی عین پلشت ها باشی

دقیقا منم بی کسم جایی ندارم برم خطرناک بود اومدم خونه نیم ساعت پیش خدا چرا بی کس و کار بدنیا آوورد

از خونه ی ننه و بابا و اونهمه خواهر برتدر ینفر نداشتم برم تو خیابون راه رفتم زار زدم راه رفتم زار زدم

خونمون جای خلوتو پرته ترسیدم دیگه فردا مردای بیخود خیابون بودن