2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوا شد ، از خونه زدم بیرون الان تو‌خیابونم

| مشاهده متن کامل بحث + 29526 بازدید | 418 پست
اومده میگه پسر من از صبح تا شب می‌ره کار می‌کنه تو ، تو خونه باشی و‌هیچکار نکنی عین پلشت ها باشی

چیکار میکردی از صبح چرا غذا نپختی 

تا لنک‌ظهر می‌خوابی که وضع خونت اینه ، در حالی که من از هفت بیدار میشم صبحانه آماده میکنم تا بره سرکار  بعد اینکه شوهرم رفت کارام رو‌ میکنم و‌ نمیخوابم 

دقیقا منم بی کسم جایی ندارم برم خطرناک بود اومدم خونه نیم ساعت پیش خدا چرا بی کس و کار بدنیا آوورد ...

من هرموقع دعوا میکنم هزار تا فکر ب سرم میزنه اما میرم امامزاده گریه میکنم یه نمازم میخونم سبک میشم بر میگردم خونه 

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
چیکار میکردی از صبح چرا غذا نپختی  تا لنک‌ظهر می‌خوابی که وضع خونت اینه ، در حالی که من از هفت ...

تند تند بگو دیگه خب دعوات با شوهرت سر چی بود

اسم کاربریم من نزاشتم یکی از دوستام گزاشته الان این کاربری شده برای من😐😐😐 خودمممم از این اسم خوشم نمیاد 😒دل آرام صدام کنید شما 
چیکار میکردی از صبح چرا غذا نپختی  تا لنک‌ظهر می‌خوابی که وضع خونت اینه ، در حالی که من از هفت ...

من فقط به مادرش گفتم که دارم خونه رو جمع میکنم و تمیز میکنم ناهارم سبک‌میخورم به حاش شب شام درست میکنم 

شما یکبارگی اومدین وگرنه وسایل پذیرایی آماده میکردم 

من فقط به مادرش گفتم که دارم خونه رو جمع میکنم و تمیز میکنم ناهارم سبک‌میخورم به حاش شب شام درست میک ...

یه فتنه‌ ای به پا کرد که من برای اومدن به خونه پسرم باید از توابع پاپتی اجازه میگرفتم

2740
بچه ها خواهش میکنم نرین ، بیمارستان نتش ضعیفه دیر ارسال میشه

مکه جرئت دارم چیزی بگم بهش سریع میگه ای قلبم ای قلبم چون قلبش مریضه همه مراعاتش رو‌ میکنم لوس شده

بچه ها خواهش میکنم نرین ، بیمارستان نتش ضعیفه دیر ارسال میشه

اسی به مادرت زنگ بزن که زنگ بزنه به شوهرت بگه چرا دخترمو ول کردی و... چند تا حرفم بهش بزنه که بیاد دنبالت ولی نگه تو گفتی که بیاد دنبالت

بهم گفت پاپتی دلم شکست ، ولی جوابش رو دادم گفتم ما پاپتی ها معمولا هر چند وقت یکبار پرده هاش خونمون رو می‌شورم و ظرف ها رو میندازیم تو وایتکس تا مثل خونه خیلی‌ها ( اشاره به خودش چون همیشه ظرفاش و سینکش زرده) کثیف و زرد نباشه

2706