2737
2734

و تو دعوا هم هم شما هم شوهرت ون جلو بقیه همو تخریب کردین و غرور همو شکستین 

ولی شما بخاطر پسرتون ک دوسالو نیمشه برگشتین و آخر سرم شما بیشتر کوتا اومدین ک طلاق اتفاق نیفتاده

حالا بعد برگشت شما تقریبا خوب رفتار میکنید ولی شوهرتون گاها نه و بخاطر اینکه مثلا بخیال خودش مردونگی و ابهتشو ب خانواده ش ثابت کنه یا مثلا بشون بفهمونه ک من زنمو نمیخواستم دیگه خودش خاسته برگرده 

هی تو بحث ها بگه الان زنگ میزنم اونی ک برت گردوند (داداشش و شوهر خواهرش) بیان دوباره ببرنت خونه بابات

شمام یکی دوبار اول نزارین شماره رو بگیره ولی بعدش ک هی تکرار کرد بگین هرجور راحتی زنگ بزن 

خلاصه زنگو میزنه و خودشم میره میارتشون و جلوشون میگه من نمیخوامش چرا آوردینش (اصلا دلش نمیخواد زندگی ش بهم بخوره فقط میخواد خودی نشون بده جلو خانواده ش) و حتی جلو شون بتون لگد بزنه و کیف و مانتو تونو بیاره بگه برو 

چکار میکنید 

طلاق میگیرین یا بخاطر بچه کوتا میاین صادقانه لطفا (شرایط اینکه بچمو ببرم با خودم و ندارم) 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میرم چون اگه بمونم پررو بازیشو بحد اعلا میرسونه 

در کنارش از یک بزرگتر میخوام پادرمیونی کنه بشرطی که همسرم نفهمه اون فرد از طرف من داره پادرمیونی میکنه واذعان کنه بخاطر بچه دارم اینکارو میکنم

2738

من تحمل یه لحظه شم ندارم ،یعنی چی آخه مگه بچه بازیه،گیریم که هر اتفاقی افتاده الان میخواید  زندکی کنید یعنی چی هر دقیقه تهدید کنه پای دیگران و بیاره وسط  ،به مردا نیاید نقطه ضعف نشون بدی حتی در مورد بچه ت ،من بودم اولین بار که این حرف و میزد خودم مانتو مو میپوشیدم میرفتم ،اونوقت ببین‌ چه جوری دنبالت میدویید  که نری

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

نمیدونم چه روحیه ای داری

ولی به نظرم جلو همونا بلند شو یه سخنرانی حسابی بکن 

بگو من از اول قصدم زندگی بود خیلی ام تلاش کردم هم به خاطر بچم هم آبروم این آقام تکلیفش با خودش معلوم نیست شمارو میبینه میخواد خودی نشون بده این نشد زندگی ، حالا که انقدر بی ارزش کردن من براش عادیه من میرم خونه بابام عواقبشم با خودش 

دوست داشتن یه طرفه فایده نداره جواب این بلاتکلیفی هم خدا بهش بده

والا چه پررو شدن مردا

صبر داشته باش ،باز میشه این در،صبح میشه این شب      برای آرامش و عاقبت بخیریم یه صلوات بفرستید 🌺🥰

من تو این شرایط بودم البته باردار بودم اما کسی واسطه نشد خودم بیشتر خواستم برگردیم ک ایکاش قلم پامم میشکست ولی تا الان نشده بگه چرا برگشتی و اینا هرچند تو رفتارش کاملت نشون میده منو نمیخواد و چون بچه داریم و صدالبته همه فامیل و خانوادش همه جا تعریف منو میکنن جرات نمیکنه بندازه گردن من و یه بگه برو ولی دوسمم نداره اگه تو شراطیت بودم یعنی اینجوری جلوی همه میگفت برو و... صد درصد دست بچمو میگرفتم میرفتم 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........

همون بچه بعدا غصه میخوره که تو چرا عمر و جوونیتو به پای همچین آدمی گذاشتی ؛همیشه زنا هستن تا اخر برا خراب نشدن زندگیشون میجنگن ؛بنظرم یا برید مشاوره یا اینکه اگه واقعا اون نمیخوادت و نمیخواد زندگی کنه و بهانه میاره جدا شو کی گفته باید زجر بکشی ؛بعضی وقتام مشکل اساسی ندارن زوجا ولی بعد این همه کش و مکش اینجور رفارا یکم پیش میاد اگر دوس داری یکم فرصت به خودتون بدین یه مدت امتحان کن اصلا تحت هیچ شرایطی باهاش بحث نکن خودش ادم میشه

2706