2737
2739
عنوان

فرض کنید بعد از دادگاه و شکایت و کلی دردسر ب زندگی مشترک تون برگشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 1054 بازدید | 51 پست
عکستو دیدم ناراحت شدم 

جان؟! 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از من چنین اتفاقی افتاد(البته همسرم مقصر بود ) ولی همسرم با رفتارهاش نشون داد زندگیمون رو میخاد .حتی شب اولی که از قهر اومدم برام گل گرفت ولی من بی مهلی کردم .

بنظر همسر شما قصد ادامه زندگی رو نداره

خدایا حالا که منو لاغر نمیکنی ،شوهرمو چاق کن 😜😜😜

شوهر منم اول همین بود موقع دعوا زود زنگ میزد به خانواده ام ک بیاین اینو ببرین لباسامو میاورد میگف زود باش بپوش ببرمت منم گریه ک توروخدا نبرم کوتاه بیا اشتباه کردم دادوهوار ک ن باید ببرمت بزور کتک لباسامو تنم میکرد میبرد در خونه بابام اونجا میگف برو پایین اونقد التماسش میکردم گوش نمیکرد بعد ی ماه میومد ک غلط کردم برگردولی الان موقع دعوا درارو قفل میکنه ک مبادا بذارم برم

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
2731
من تو این شرایط بودم البته باردار بودم اما کسی واسطه نشد خودم بیشتر خواستم برگردیم ک ایکاش قلم پامم ...

عزیزم

چرا فکر میکنی دوست نداره

چرا موندی با کسی که فکر میکنی دوست نداره

والا مردا چقد پررو شدن چی باعث شده اینقد افسار گریخته بشن

شوهر منم اول همین بود موقع دعوا زود زنگ میزد به خانواده ام ک بیاین اینو ببرین لباسامو میاورد میگف زو ...

چکار کردی مگ؟ 

خدایمهربونم 💖 مواظب تو دلیم باش خدایا شکررررررت💋خدا جونم مصلحتت با خواسته من یکی باشه الهی آمین🙏❤️
2738

من جات بودم اون روی سگم بالا میومد خودم وسایلمو جمع میکردمو میرفتم تقاضای طلاق میدادم بچمم میبردم 

اگه دوسم داشت که بر میگشت اگه نه هم که طلاق

🧚‍♀️🧚‍♀️ این قصه هم رسیده به پایان خداحافظ  جان شما و خاطره هامان خداحافظ  من میروم بدون تو اما دعایم کن  در اولین تراوش باران خداحافظ🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️
میرم چون اگه بمونم پررو بازیشو بحد اعلا میرسونه  در کنارش از یک بزرگتر میخوام پادرمیونی کنه بش ...

خودش عمرا بگه برگرد خیلی مغرور 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
میرم تا اخرشم میرم وقتی افتاد پام برمیگردم که زبونشو کوتاه کنم برو عزیزم تو هم عین خواهرم برو اینم و ...

حتی نمیگه برگرد خیلی مغرور 

چکار کردی مگ؟ 

ی بار ک منوزد برعکس همیشه گفتم زنگ بزن بابام اونم زنگ زد گف بیا دخترتو ببر بابام گف من نمیام خودت بیارش منم لباسامو پوشیدم قبل اون رفتم نشستم تو ماشین این دید من برعکس همیشه مصمم برا رفتن برگشت گف بچه رو نمیبری بیار بچه رو بده بعد برو منم بچه رودادم گفتم الان بیا منو ببر دید اومد بد برعکس همیشه از ماشین پیاده شدم دخترم دادم بهش گفتم ببرش دهنش وا موند گف من نمتونم بچه بغلم رانندگی کنم بیا ببر قردا میام دخترمو میبرم تو هم بمون همینجا بعدش رف منم رفتم خونه بابام بعد رفتم ازش شکایت کردم بخاطر کتک هاش بعد دیگه هرکاری کرد رضایت ندادم هرچقد واسطه فرستاد محل ندادم میگفتم فقط جدا میشم ب خانواده اش گقتم شما ضمانت میکنی منو نزنه نکشه گفتم دیگه نیاین دنبالم اونا هم نیومدن اینم دید کسی واسطه ننیشه دیگه ادم شد دید خانواده منم پشتمن وخودمم ترسی ندارم الان دعوامون بشه دست روم بلند کنه درارو قفل میکنه گوشیمو میگیره نمیذاره کسی بفهمه میترسه بعدش میاد ک غلط کردم واینا😔

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊

خواهری متاسفانه نقطه ضعف دادی دست شوهرت بنظرمن یه وقتی که حال هردوتاتونم خوبه بشین وباارامش وخونسردی باهاش حرف بزن بگو که دوستش داری زندگی وبچت برات مهمه بگو که این‌ کارش چقدر اذیتت میکنه که ازاین حرکتش کوتاه بیاد ودیگه تکرارنکنه ولی اگه بازم اینکارو کرد برو پشت سرتم نگاه نکن

من خیلی زیبام من خیلی دوست داشتنی وخوش اندامم من 
خواهری متاسفانه نقطه ضعف دادی دست شوهرت بنظرمن یه وقتی که حال هردوتاتونم خوبه بشین وباارامش وخونریزی ...

گفتم بش