2733
2739
عنوان

خرید هایی که تو یه ماه گذشته کردم زیادن+عکس تنخور😍

| مشاهده متن کامل بحث + 110455 بازدید | 668 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فارسی بنویس روسری ۵۵تومنی میاد

باشه ممنون عزیزم

نرسیده به دریا🏖️                                                             اسمم ساحل🙂                                                                میشه برای شفای مادرم وسلامتی خوانوادم یه صلوات بفرستی🙏❤️
2728
اره عزیز دلم وظیفه هر انسانی هست که به حکم انسانیت خوش نیت وخیر خواه باشه این قانون برای همه هست عزی ...

من که بهش فک نکردم وقتی تاپیک زدم حالا اگه کسی ناراحت شد ازش معذرت میخوام

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
عزیزم موهای منم موخوره داره زیادم پر نیس 

آخه موهای منو ندیدی ک

اگه ببینی خودت دلت میسوزه

گندترینو بدترین موهای دنیارو تو ذهنت تصور کن اون موهای منه

چه مردانه کودکیهایم را پدری کرده ای مهربان همسرم❤
بابا اسی مطمئنن،  تازه عروسه ، اینا هم خرید عروسیشه الکی اومده بگه اینارو همین جوری، خریدم، ...

فقط تازه عروسا خرید میکنن😐مجردم شما فک کن تازه عروسم😂🙏🏻

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
2738
اسم این تبلیغ نیس دخترا خواستن اسم پیجی که اصا نمیشناسمشون حالا بیام تبلیغ کنم😐

اولامن صرف شما رو نگفتم کل تاپیک کلا شده تبلیغ زیز همون کامنتی که جند دقه پیش گذاشتم یه تبلیغ کلا هر صفحه رو نگاه میکنی بکی داره تبلیغ میکنه تو این تاپیک ....حااا من یه چیز تبلیغاتی بزنم سریعا توبیخ میشم!! ضمنا تاپیک شما اصصصصصلا اخلاقی نیست که چی میاین عکس طلا و جواهرات و لباساتونو پست میکنین تجمل گرایی میکنین?  داخل همین تاپیک به خانوم داشت خونوادش رو لعنت میکزد که چرا حسرت همین لباس و جواهراتو و له دلش گذاشتن ...خوشتون میاد مردم اه بکشن مردم حسرت داده هاتونو بخورنن ..حدا بهت رجمت کمه بابت هر می که این چیزارو دید و حسرت خورد و دلش خاست!! مال داری بخری خدا زیادش کنه ولی تو چش مردم نکن مدارو خوش نمیاد حیلیا تو نون شبشون محتاجن!

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
تنها چیزی که تو این تاپیک قشنگ بود موهای استارتر بود خریدا رو خوشم نیومد

هرکسی یه نظرو سلیقه ای داره

فارسی بنویس روسری ۵۵تومنی میاد

این تبلیغ نیست نه? ماهم گوشامون مخملیه

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

احتمالا قبلا پول دستت نمیومد خرید کنی 

ک ندید بدید  شدی الان 🙃

خدایی کارت خوب نیس واقعا 

نمیدونم  چطور بعضی ها با یه کم وسایل  آرایش و لباس ارزون و.... پر در میارن  و ب عبارتی  میخان خودشونو  نشون بدن

همه از این جور خریده زیاد میکنن  کسی لخت نمونده  

دز حد شما همه میخرن 

@نی_نی_یار_شب   این تاپیک کامنتهارو بخونین تو هر صفحه یه نفر داره تبلیغ میکنه ایا تبلیغ مجاز است?

2706