2737
2734
عنوان

خرید هایی که تو یه ماه گذشته کردم زیادن+عکس تنخور😍

| مشاهده متن کامل بحث + 110455 بازدید | 668 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_شب   نمیخاین این تاپیکو حذف کنین?تاپیکی که توش چندین نفر پیج تبلیغ کردن!لگه تبلیغات ازاده بگین ما هم تبلیغ کنیم ثواب داره

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2728
چون نوشته  تو تاپبک که تن خور لباس ها مو گزاشتم  واسه همون پر بازدید شده من هم خیال کردم چ ...

😐🥴😂 اتفاقا همه خیلی دوست داشتن اصا نخی نذاشتم🤣 چرمو طلا و اینا بود فقط یدونه نخی بود که اونم ۱۰۰درصد پنبس اصل ترکیس ۳۸۰

حالا هرکسی یه سلیقه ای داره عزیزم

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
@نی_نی_یار_شب   نمیخاین این تاپیکو حذف کنین?تاپیکی که توش چندین نفر پیج تبلیغ کردن!لگه تبلیغا ...

اسم این تبلیغ نیس دخترا خواستن اسم پیجی که اصا نمیشناسمشون حالا بیام تبلیغ کنم😐

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
2740
خیال کرده بقیه چیزی نمیخرن  عقده داره استارتر  خدایی کدوم خریدت  گردن بها باارزش و ع ...

شما چرا دعوا دارین اگه دوست نداری چرا میای تو تاپیکم عقده ای اونیه که میره تو تاپیک یکی دیگه کامنت منفی میذاره اتفاقا دوستام خیلی دوست داشتن همه کاربراهم تاپیک خرید میذارن و ماهم تبریک میگیم😂 

به تنها چیزی ک تو تاپیکت از ته دل حسودیم شد موهات بود لعنت ب اینهمه فرقی ک بین موهامون گذاشته شد لع ...

عزیزم موهای منم موخوره داره زیادم پر نیس 

2706