2733
2734
عنوان

خرید هایی که تو یه ماه گذشته کردم زیادن+عکس تنخور😍

| مشاهده متن کامل بحث + 110455 بازدید | 668 پست
شما دوس ندارید نیایید تاپیک

منم گول عنوان تنخور لباس و دیدم و اومدم وقتی دیدم خیلی پُر مغزه تاپیکت رفتم بیرون

اگر دوباره ریپلای ام نکنی مجبور شم برگردم

سپاس نهال بانو

قسم به وعده شیرین مَنْ یَمُت یَرَنی من ایستاده بمیرم به احترام علی♥️
اولامن صرف شما رو نگفتم کل تاپیک کلا شده تبلیغ زیز همون کامنتی که جند دقه پیش گذاشتم یه تبلیغ کلا هر ...

من وقتی تاپیکو زدم اصا اینو بهش فکر نکرده بودم اگه هم من نمیذاشتم تاپیک زیاده بعدشم منم پولدار نیستم اینجاهم کسیو نمیشناسم فخر بفروشم و فخرفروشم نیستم اگه کسی ناراحت شده معذرت میخوام

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااااااااای تو رو خدا خوشحال باشین از اینکه یکی حالش خوبه وبا بقیه به اشتراک می زاره بابا چارتا تیکه لباس که ناراحتی نداره من که خوشحال می شم هم وطنم داره خوب می خوره خوب می پوشه چرا حسادت کنیم آخه 

این تبلیغ نیست نه? ماهم گوشامون مخملیه

تبلیغه از تاپیک خارج بشید یکی از دوستان پرسیدن

وکیل آینده⚖️👩🏻‍⚖️حقوقی هستم🥰 و تو دفتر وکالت مشغولم😍هرسوال حقوقی داشتید در خدمتم♥️🤍
2728
احتمالا قبلا پول دستت نمیومد خرید کنی  ک ندید بدید  شدی الان 🙃 خدایی کارت خوب نیس واقعا ...

نخیر اتفاقا با این که وضعمون معمولیه ولی همیشه بهترین لباسارو داشتم شما دوس ندارین چرا میایین تاپیک

وااااااااای تو رو خدا خوشحال باشین از اینکه یکی حالش خوبه وبا بقیه به اشتراک می زاره بابا چارتا تیکه ...

چون شما انسان خوبی هستین انشاالله همیشه سلامت باشین اونقد دوستای خوب اومدن تو این تاپیک که اونا مهم نیستن😍😂

2738

مرسی از نظرات خوبتون عزیزان که انرژی مثبتین همتون اونایی هم که کامنتی منفی میذارن مهم نیستم تاپیکو قفل میکنم خوشگلت😍