2733
2734
عنوان

دیشب همسرم حسابی سوپرایزم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 136 پست
چقدر خشم و عصبیات تو حرفات موج میزنه  حالت تهاجمی و حمله وری داری دختر انرژی مثبت

شما با پیش زمینه خودت حرفای منو میخونی

چون چت کردن لحن منتقل نمیکنه

پس دیفالت ذهن شما اینه نه حرفای من  

حتی یه جا خواستم استیکر خنده بذار اما نذاشتم تا از جانب شما تمسخر تلقی نشه

ضمن اینکه هیچ پاسخ قانع کننده ای برای من ندارید و اصل رو رها کردی و فرع رو چسبیدی حالا  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی مسئول حس و رفتار دیگران نیست  غبطه و حسرت و حسادت خودش نیرو و حس شیطانیه شما نگران نباش ک ...

کسی هم اگه نگران حس و رفتار بقیه نیست 

چندتا چندتا چشم زخم نمیزاره🧿☺️

خداروشکر 
مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی  کد نداره ؟؟؟ هرچی میزنم نمیاره ۱۸ پارچه فقط ۷ پارچه هست 😐😐😐

گلم همین فروشنده قمی ک ایشون میگن منم خریدم

۱۴پارچه هس ن ۱۸ تا جایی ک من میدونم

چون سر قابلمه و ماهی تابه ها مشترکه

ولی خو ی چیزی ک هس قابلمه های کوچیکش کاربردی ندارن زیاد  

مثلا برا برنج و خورشت نمیشه

بخاطر همین من از اون سفارش ندادم

2731
مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی  کد نداره ؟؟؟ هرچی میزنم نمیاره ۱۸ پارچه فقط ۷ پارچه هست 😐😐😐

فداتشم مهربونم گلم اسمت تو باسلام بده نصبش کن رو گوشیت عزیزم بعد بزن سرویس قابلمه گرانیت همه مدل میاد فداتشم کد تخفیف داره عزیز دلم😍😍😍🤩😘😘😘

شما با پیش زمینه خودت حرفای منو میخونی چون چت کردن لحن منتقل نمیکنه پس دیفالت ذهن شما اینه نه حرفا ...

آره راست میگی 

شاید دارم یا یک دختر 20 ساله چت میکنم چرا باید بزور بخام قانعش کنم😊

خداروشکر 
2740
کسی هم اگه کسی حس و رفتار بقیه نیست  چندتا چندتا چشم زخم نمیزاره🧿☺️

متوجه نشدم چی نوشتید کلا!

بهرحال موفق باشید

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
گلم همین فروشنده قمی ک ایشون میگن منم خریدم ۱۴پارچه هس ن ۱۸ تا جایی ک من میدونم چون سر قابلمه و ما ...

از کجا شما خریدید؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
فداتشم مهربونم گلم اسمت تو باسلام بده نصبش کن رو گوشیت عزیزم بعد بزن سرویس قابلمه گرانیت همه مدل میا ...

ممنون عزیزم لطف کردی پس چرا تو عکس ۱۴ پارچه اس ؟؟؟

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706