2737
2739
عنوان

دیشب همسرم حسابی سوپرایزم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره راست میگی  شاید دارم یا یک دختر 20 ساله چت میکنم چرا باید بزور بخام قانعش کنم😊

من 24 سالمه و به سنم افتخار میکنم

حتی اگه 16 سالمم بود و این ذهنیت رو داشتم بازم به خودم افتخار میکردم حتی بیشتر

چون درک و شعوری دارم که فراتر از این چیزاست 

و تو جایگاهی هستم که یه دختر مجردم اما خوشحال میشم میبینم خانوما از همسراشون کادو گرفتن  نه اینکه حسرت بخورم وای چرا من هنوز ازدواج نکردم و یه سری افکار عقب مونده!

و داره تو سایت فرهنگ سازی میشه که کم کم یاد بگیرن تاپیکای خوب بزنن نه کتک و جنگ جدل  

اما گفتم که شما حق انتخاب دارید میتونید برید تاپیکای مدنظر خودتونو بخونید و حس بد به دیگران ندین که چرا از خوشی هاشون میگن

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2728
2740
من 24 سالمه و به سنم افتخار میکنم حتی اگه 16 سالمم بود و این ذهنیت رو داشتم بازم به خودم افتخار میک ...

فقط یچیزی و بهت بگم 

شما اول برو از اول بخون اون خانوم چی گفت که من چی جوابشو دادم اوکی عزیزم

و بعد اینکه پس چرا من در جواب استارتر نگفتم که خوشی هاتون جار میزنین؟! 

حالا فرقشو متوجه شدی 

سعی نکن گارد داشته باشی سریع بخای یکسی و بکوبی اینجوری مثبت تری 

خداروشکر 
هر چی میخوای بزن تو خود باسلام میاد برات

اها مرسی عزیزم لطف کردی❤❤

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
فقط یچیزی و بهت بگم  شما اول برو از اول بخون اون خانوم چی گفت که من چی جوابشو دادم اوکی عزیزم ...

ببین گلم شما اگه فکر میکنید کوبیده شدید مسئله خودتونه نه من

شما برگشید گفتید ادم خوشی هاشو جار نمیزنه که!

من رو این صحبت شما ریپلای کردم و گفتم اینطور نیست و حتی دلیل قانع کننده اوردم حتی گفتم حدیث داریم از پیامبر 

به هر حال موفق باشی

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2706