2733
2734
عنوان

دیشب همسرم حسابی سوپرایزم کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1984 بازدید | 136 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فداتشم عزیز دلم خیلی قیمت هاش گلم مناسبه ۱۸ پارچه رو دومیلیون بود بیرون همین کیفیت و همین مدل ولی با ...

چ خوب مرسی عزیزم ❤❤

جنسش خوبه؟؟؟

اخه دقبقا منم اینو میخواستم از یکی بخرم گفتم ببینم خوبه 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
حتما باسلام نصب کن رو گوشیت عالیه.من خریدهام همش از اونجاست

اره عالیه

من هم این سرویس قابلمه

هم پاوربانک

هم استخر بادی و کلی اسباب بازی واسه دخترم سفارش دادم توی همین چن روز از باسلام

چ خوب مرسی عزیزم ❤❤ جنسش خوبه؟؟؟ اخه دقبقا منم اینو میخواستم از یکی بخرم گفتم ببینم خوبه 

عالیه گرانیت بزن تو باسلام ست قابلمه گرانیت اونوقت میاد فروشنده اش از قم هست.کارهاش عالیه نطراتشم مثبت همه دادند😍😍🤩😘😘😘🤩

وای اره واقعا چرا بنظرتون من تاپیک دعوامون ک میزارم بیشتر استقبال میشه

دیگه اینجا اینجوریه. والا تو واقعیت هم گمونم همینه. تا بدبخت بیچاره ای همه دور و برتن و برات دل میسوزونن.  تا پیشرفت کنی همه ی بهانه پیدا میکنن تا ازت ایراد بگیرن و ی انگ بچسبونن بهت

به نظرم کسی که واسش مهم نیست بقیه حس غبطه یا حسرت بهشون میخورن باید واسه خوشون یه فکری بکنن دور از ا ...

کسی مسئول حس و رفتار دیگران نیست 

غبطه و حسرت و حسادت خودش نیرو و حس شیطانیه

شما نگران نباش کسی زندگی معمولی شمارو چشم نمیزنه اون همه ادم معروف و فوق پولدار مثل بلاگرا و افراد خیلی معروف زندگیشون مدام تو چشمه چرا اونا چشم نمیخورن؟

شما سعی نکن به زور عقاید سمی تو به دیگران تزریق کنی و حس بد بدی که چرا خوشی هاشونو با بقیه تقسیم کردن

بجاش برو تاپیکای خیانت و کتک و بدبختی رو بخون چون بیشتر به کاراتون میاد و خوندن بدبختی مردم برا شما لذت بخشه و دیدن خوشی شون ناراحتتون میکنه

پس شما باید یه فکری به حال خودت کنی نه من

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
کسی مسئول حس و رفتار دیگران نیست  غبطه و حسرت و حسادت خودش نیرو و حس شیطانیه شما نگران نباش ک ...

چقدر خشم و عصبیات تو حرفات موج میزنه 

حالت تهاجمی و حمله وری داری

دختر انرژی مثبت 

خداروشکر 
عالیه گرانیت بزن تو باسلام ست قابلمه گرانیت اونوقت میاد فروشنده اش از قم هست.کارهاش عالیه نطراتشم مث ...

مرسی عزیزدلم خیلی لطف کردی 

کد نداره ؟؟؟

هرچی میزنم نمیاره ۱۸ پارچه فقط ۷ پارچه هست 😐😐😐

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2706