2204
عنوان

روز زن و دعوا

574 بازدید | 36 پست

کسی هست که با همسرش امروز دعواشون شده باشه یا فقط من بدبختم؟؟؟ شوهرم امروز باهام ناهارم نخورد، تبریکم نفر آخری بودم که بهم گفت😔😔😔

میشه دعا کنید ماهم سه نفره شیم؟؟؟ 🙏❤️

سپیدمو، سایت راهنمای مشکلات سالمندان، مقالات اموزشی، اخبار، خدمات، تبادل نظر

بهش گفتم چرا پس برای من استوری روز زن نذاشتی؟؟  گفت مگه تو مادری؟؟  گفت خب زنت که هستم؟؟  گفت تو لیفت مادر بودن نداری😔😔😔

یه هفته است قهره بعد دیروز استوری گذاشته یه زنگم نزده😑خو به درد عمت میخوره اون استوری

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ 9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩

خوبه حالا بهت تبریک گفت شوهر من حتی تبریکم نگفت پارسالم همینطور دو ساله روز زن باهام قهره😭

خدایا ممنون ازت خودت حافظ پسرکم باش.         درسته مامان شدم ولی هنوزم مثل قبل شیطونم هنوزم مثل قبل تیپ میزنم هنوزم مثل قبل میرقصم منتها دیگه با پسرم😆هنوزم مثل قبل قهر میکنم هنوزم مثل قبلم ولی قلبم در اوج شیطونی مادرانه میتپه واسه عشق همیشگیم پسر گلم 😍عضو گروه آبی وزن اولیه 70 وزن الان 69 😁
2050

منم دیشب دیدم برای مادرش استوری گذاشت بخدا پاش تو بخیه هست 20 روزه دارم کلفتی شو میکنم یه تف تو دستم ننداخت، یه تبریک چیه نگفت

بهش گفتم چرا پس برای من استوری روز زن نذاشتی؟؟  گفت مگه تو مادری؟؟  گفت خب زنت که هستم؟؟&n ...

چرا محبت رو از شوهرتون گدایی میکنین!؟

اگه اون مقصره تو دعوا که گور بابای خودشو تبریکاتش،

اگه شما مقصری خب عذرخواهی کن و فرصت بده بهش تا مهربون شه…..به جهنم که امروز روز زنه

من و خدا💫
بهش گفتم چرا پس برای من استوری روز زن نذاشتی؟؟  گفت مگه تو مادری؟؟  گفت خب زنت که هستم؟؟&n ...

شوهرم ک ب من میگه چون شیر خودت و ندادی ب بچه مادر محسوب نمیشی تبریک بهت تعلق نمیگیره🤕

شدی آرامش کل این زندگی👩‍👧

ماهم دعواکردیم ولش کنا روز زن چیه مهم نباشه برات

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.
منم دیشب دیدم برای مادرش استوری گذاشت بخدا پاش تو بخیه هست 20 روزه دارم کلفتی شو میکنم یه تف تو دستم ...

شوهرمن روش نمیشه استوری بزاره  

وزن شروع ۸۹وزن هدف ۷۵ وزن هفته پیش۸۷:۵۰۰وزن این هفته۸۶:۶۰۰من ب هدفم میرسم نه خیلی زود ولی حتمااا
2292