2737
2739
عنوان

دلبنده مادر ...🥲💔

| مشاهده متن کامل بحث + 631 بازدید | 61 پست
عزیزم هستی؟؟؟ من امروز جای دیگه آزمایش بتا دادم عددش ۱۰ بود . پرسیدم ازشون گفت بالای ۱۰ مثبته . من م ...

سلام گلم خدا کنه. میگن تا ۱۶ام انتقال صبر کنین. اگه خود ازمایشگاه گفته خب  درسته. ولی من شنیدم بائو بالای ۲۵ باشه 

یه دختر دارم تا نداره
سلام گلم خدا کنه. میگن تا ۱۶ام انتقال صبر کنین. اگه خود ازمایشگاه گفته خب  درسته. ولی من شنیدم ...

امروز روز ۱۶ انتقالمه.  نمدونم من دقیق ولی منشی گوشی رو داد دکتره ازمایشگاه . گفت جای امیدواری هست رنج ازمایشگاه ما زیره ۱۰ منفیه بالای ۱۰ مثبت . گف ۳روز صبر کن بیا تکرار کن .... من پارسالم ک انتقال دادم روز ۱۴ بتام ۲ بود روز۱۶ شد صفر 

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز روز ۱۶ انتقالمه.  نمدونم من دقیق ولی منشی گوشی رو داد دکتره ازمایشگاه . گفت جای امیدواری ...

خب بتا روزای نزدیک به پریودی کم میشه.اون طبیعی بوده. حالا خود دکتر گفته رنج آزمایشگاه ما اینجوریه بهتره داروهاتو قطع نکنی و صبر کنی. شاید برای تو بتا دیر بالا بره

من روز ۱۴ ۵۱۲۳ بودم ولی خب به خاطر چند قلویی بالا بود

یه دختر دارم تا نداره
خب بتا روزای نزدیک به پریودی کم میشه.اون طبیعی بوده. حالا خود دکتر گفته رنج آزمایشگاه ما اینجوریه به ...

اره صبر میکنم باز😭😭

2731
سلام ممنون خداروشکر چیشد امروز دیگه ازمایش ندادی؟کاش همون ازمایشگاه میرفتی هی عوض نکن چون رنجشون فر ...

فردا میرم .همونجا ک ازمایش دومم رو دادم میرم فردا

اهان‌توکلبخدا هرچی خیره پیش بیاد برات انشالله دوستم

فدات انشالله... تو بارداری؟

2740

الهی بگردم چقدر اینجا عجیبه یکی میگه نمی خوامش یکی اینجور 

چندسال مگه منتظری 

باباش نمیزاره عکس دخملشو جایی بزارم 😑🥺                          بزارم مشخصاتشو بگم به دلم نمونه حداقل🥺😜🤭                   دخملیم چشاش درشت و خوشمل مشکی تیله ای مثل مامانش داره😍😅 مژه هاشو که نگم عجیب دل میبره 🥰 پوست سفید برفی 🤍♥ لباش خوداااا نگم غنچه ای و قرمز قرمز 😍💋 صورت گرد و توپولی دلم میخواد گاز بگیرم ولی دخمل لوس باباش گریه میکنه😑🥺                                                                           عشقولیم زود بزرگ شو که کلییییی باهم کار نکرده داریم کلی خرید داریم باهم کلی باید باهم شهربازی بریم و دیوونه بازی دربیاریم 😅 🥰 دوست دارم ولی نه بیشتر از باباییت یادت باسه هاااا😅

😭😭😭😭آخ قلبم ماهم مادریم 

جان مادر نمی آیی؟چین های پیشانی مادر هنوز به تعداد دلخواهت نرسیده؟ فدای جانت جان مادرمیدانی تصمیم دارم به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه احزانم را گلستان جوانه ات کردی چه صدایت کنم؟جان مادر راستی مادر، جایت خوب است؟دلت برای نوازش های مادرانه ام تنگ نیست که نمیایی  جان مادر جانه جانه جانم چه لذت بخش است وقتی حس کنم تو هستی و دست روی شکمم بگذارم و بگویم جان مادر....عشق مادر، خانه ام سوت و کور است نمیایی؟زبانم قاصر است نمیایی؟چه زیباست در جمع باشم و تو فریاد بزنی ماما  بگویم جان مادرنازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.جان مادر پیشانی ات را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روزی شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی و لباس نوزادی بر تن داشته باشی، آخ ،که چه لذتی دارد ماچی از بین دو ابرو  ات بگیرم و بگویم خدایا شکر که جان دوباره دادی به وجودم آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم تنم میلرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت من عاشقت هستم جان مادر مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شدم  دیگر توانی برایم نمانده تورا می خواهم جان مادر

عزیز توکل کن بخدا،من بعد ۷ سال و ۳ تا سقط امروز برای اولین بار صدای قلب بچه مو شنیدم من اخرین سقطم دقیقا برای یک ماه و نیم پیش بود وقتی بی بی زدم مثبت شد اصلا باورم نمیشد تا امروزم دکتر نرفتم چون همیشه از بس ذوق داشتم تا میفهمیدم میرفتم ولی میگفتن حاملگی پوچ و سقط،ولی بخاطر علائمم و حالت تهوع شدید امروز رفتم و سونو انجام دادم ۶ هفته و یک روزه صدای قلبش بهترین صدای عمرم بودم انشاالله تو هم به زودی همین صدا رو بشنوی فقط امیدت به خدا باشه و استرس و نگرانیو از خودت دور کن

قربانت بله ماه دیگه انشالله زایمانمه.منم مشکوکم به زایمان زودرس.تودعاکن برامن.منم براتو.منم خیلی سخ ...

عزیزم .انشالله سرموقع ب سلامتی زایمان میکنی ..اره یادمه . بعده سقطت طبیعی باردار شدی؟ بدونه هیچ دارویی

الهی بگردم چقدر اینجا عجیبه یکی میگه نمی خوامش یکی اینجور  چندسال مگه منتظری

۴ساله منتظر 🥲

2706