2737
2739
عنوان

دلبنده مادر ...🥲💔

631 بازدید | 61 پست

هنوز مادر نشدم، امامیدانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده.دلم لک زده برای کودکی که جای خالی اش تنها دغدغه ی زندگی ام شده.این روزهاتنها خدا میداند ومیبیندکه مادرانگی هایم راچگونه درتنهایی وخلوتم بروز میدهم.

باکودک نداشته ام راه میروم وحرف میزنم ومدام زیر لب میگویم کی ازپیش خدامی آیی؟ملاقاتت باخدا تمام نشد؟؟؟

آه نمی دانی اینجا برای نداشتنت هزار راه نرفته رامیروم تا تورا به دست آورم.میدانی فرزندم تا پای جان هم برای داشتنت رفتم.

تمام گفته ها وناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تورا درآغوش بگیرم این روزها همه به مادرانشان هدیه می دهند ، من اماازتومی خواهم خودت رابه من هدیه کنی...!

بیاکه دیگر تاب نگاه های سنگین جماعت راندارم...!امسال هم گذشت ونیامدی ومادرنشدم.اما هیچکس نمیداند حسه مادرانگی ازتمنای وجودم لبریزشده.هیچ کس نمیداند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان درحاله انفجاراست.فرزندم اینجابرای داشتنت دست به هرکاری زده ام.هزاردردرامتحمل شدم.انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی میکندرابیشترازاین چشم انتظاربگذاری.

من خودم راهمین حالا مادر میدانم به خاطره حسی که برای داشتنت از وجودم لبریزشده به خاطره تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.بی منت...

اما هیچکس مرا مادر خطاب نمیکند،میدانی  تاتورانداشته باشم هیچکس مرامادربه حساب نمیاورد،عزیزترین آرزویم؛بیا ورویاهایم را سروسامان بده💔

آرزوی من ، آمدن توست💕💙عزیزترین آرزویم؛ بیا و رویاهایم را سروسامان بده👼🏼 

عزیزم من روز مادر رو بهت تبریک می گم . چون این همه احساس و عشق فقط از قلب و جان یه مادر برمیاد . و آرزو می کنم نی نی قشنگت هرچه زودتر مهمون همیشگی خونتون بشه ان شاالله

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🌷🌷🌷🌷🌷

💠اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِه عِلْمُك ِ

ان شالله حاجت روا بشید عزیز دلم 💝

🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹🍃🌹

اَكثِروا الدُّعاءَ بِتَعجِیل الفَرَجِ فَاِنَّ ذلِكَ فَرَجُكُم.برای تعجیل در ظهور من زیاد دعا کنید که خود فرج و نجات شما است. 🌼حضرت مهدی عج🌼
2731
عزیزم من روز مادر رو بهت تبریک می گم . چون این همه احساس و عشق فقط از قلب و جان یه مادر برمیاد . و آ ...

ممنونم از شما🙂

🌷🌷🌷🌷🌷 💠اللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بنیها وَالسِّرِّ الْمُسْتَوْدَع ...

مرسی گلم🤍

ممنونم از شما🙂

خواهش عزیزم ❤

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
2738
منفی

ای بابا اخی عزیزم یعنی الان ب تمام وجود حست و درکت میکنم میدونم خیلی سخته میدونی من از پنج شنبهدتا امروز هنوز نتونستم خودمو پیدادکنم اصلا خیلی دل شکستم .انشاللهدب حق این روزا خانم فاطمه ی زهرا معجزه کنه و همه ی چشم انتظارا دامنشون سبز شه

یک صلوات بفرس منم مامان شمممم
منفی

عزیزم واقعا متاسفم شدم. امیدت رو از دست نده ان شاءالله به حق حضرت فاطمه زهرا س خدا امشب نگاه ویژه بهت داشته باشه باشه و به زودی مادر شی. هیچ کدوممون از صلاح و حکمت خدا آگاه نیستیم. تو هم بلاخره مادر میشی این ماه نشد ماه دیگه 

یه دختر دارم تا نداره
ای بابا اخی عزیزم یعنی الان ب تمام وجود حست و درکت میکنم میدونم خیلی سخته میدونی من از پنج شنبهدتا ا ...

انشالله

عزیزم واقعا متاسفم شدم. امیدت رو از دست نده ان شاءالله به حق حضرت فاطمه زهرا س خدا امشب نگاه ویژه به ...

عزیزمی .. ممنون . حالم خیلی بده

2706